Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Aktualności ze świata motoryzacji

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

https://autogaleria.pl/suzuki-jimny-wycofane

Naprawdę smutne bo uwielbiam ten samochód. Jimny to dla mnie fenomen w dzisiejszych czasach i chętnie bym chciał mieć go w swoim garażu. Przepisy o normach CO2, które tak naprawdę nic nie zmieniają dla klimatu oraz przedewszystkim dla ludzi ograniczają coraz bardziej wybór w salonach. Jeszcze trochę i będziemy się zastanawiać co najwyżej nad wielkością SUVa i rodzajem napędu: hybryda czy elektryk. Wszystkie inne segmenty okażą się bezsensu bo nierentowne, nie spełniają norm itp. Co za głupie czasy nadchodzą, Europa jeśli chodzi o motoryzacje na własne życzenie schodzi na margines. Jak ktoś będzie chciał nawet zwykłe kombi to będzie tak jak dzisiaj z kabrioletami, tylko premium dla zamożnych. Pomijam jednostkowe przypadki jak MX-5, ale jego czas też nadchodzi. Dla mas same crossovery, SUVy i inne niby uterenowiony szajs z prześwitem na poziomie zwykłej osobówki z napędem na przód. Używki? UE jeszcze zobaczycie wymyśli przepisy aby utrudnić zarejestrowanie większości starszych samochodów, już coś się przebąkuje.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ktoś się gdzieś tam śmiał z Mercedesów w teście Łosia i Passata xD

I to jest kolejny przykład auta na Bridgestonach które ma problem z Testem łosia

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Po prostu zawias kijowy a nie na opony zwalacie.

- - - Aktualizacja - - - -

Po jakiego grzyba awaryjki sie wlaczaja. Nie dosc ze samochod jedzie gdzie chce to jeszcze dyskoteke robi na drodze.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Oglądałem kilka testów i większość aut mająca problemy z trakcją jechała na Bridgestonach. Jeździłem ostatnio CLIO V nówka sztuka, byłem pierwszą osobą która jeździła w ramach akcji Renault tym autem. Miało Turanzy T005 i w ramach testu jak każdego auta którym mam okazję jechać w granicach rozsądku i bezpieczeństwa zrobiłem kilka gwałtownych ruchów i ESP miało co robić a przodem zamiatało solidnie temperatura na poziomie 18/20 stopni i pochmurno. W małym miejskim i w miarę lekkim aucie. Gdzie w Capturze na Eco Contact 6 tego nie było w Megane IV TCE 160 na Primacy 4 również. Jak u nie mam takich reakcji u siebie na Falkenie Azenis Fk510. Więc no niestety ale coś z tymi Bridgestonami chyba jest nie tak.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

I na takim szicie vw wypuszcza?

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Mercedes jak widać też niektóre opony to nawet znaczek mercedesa mają ale nie wiem czy bridgestony.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    I na takim szicie vw wypuszcza?
    Producent wypuszcza na tym, na co dostanie w danym momencie najlepszą cenę. Stąd jeden wyjedzie na Dunlopach, drugi na Hankookach, a trzeci na Bridgestone. Ważne tylko, by marka była z tych uchodzących za w miarę pewną i była możliwie rozpoznawalna przez Kowalskiego.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Ku****ko pewne te Bridgestony... xD

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Nadal twierdze ze to nie wina opon tylko zawiasu i esp. Bridgestone nie wypada zle w testach przynajmniej nie jest na koncu w swojej klasie wiec samochod klasy kompakt z takimi laczkami powinien nieco lepiej jechac od przecienej terenowki.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Widać że te opony nie trzymają nic. Żeby zwalać wine na zawias trzeba się nazywać Buzzer bo przecież to vw więc nie może być tam dobrze.

Uprawnienia umieszczania postów