Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: McLaren Mercedes SLR

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Dj wielkie gratki! Wszytsko ładnie przejrzyscie napisane. Wiekszosc potrzebnych informacji mamy, szkoda, ze nie ma tapetek białego oraz czerwonego SLR'a. Bardzo przejzyscie wszytsko napisane. Fotek dobra ilosc choc nieskromnie sie przyznam, ze nie było tutaj dla mnie zaskoczenia, chyba wiesz dlaczego

Gratulacje dla Ciebie, to juz Twoje 3 kompendium z czego jestem bardzo zadowolony. Z kazdym jest coraz lepiej choc pierwsze o Veyronie to juz była perfekcja!
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar kubik trickz
    Auto
    Mitsubishi Lancer

Domyślnie

Świetna robota DJ!!!!Trafiłeś w 10 mojego gustu w samochodach sportowych Gratulacje!!!! Dużo fotek

Jeszcze raz Gratz!!!!

Ps. Trwają prace nad moim kompedium o 350Z
    Zapraszam na moje forum

www.gameuniverse.fora.pl

Poruszamy tematy Wszystkich gier

Awatar TuningPan
    Auto
    łoweł

Domyślnie

najlepsze kompendium jakie jest na aG ...
    www.skyline.fora.pl <--------- Forum dla wszystkich zafascynowanych Nissan'em Skyline'em i nie tylko

Zapraszaja R34 i TuningPan
    ----------------------------------------
    Ashely Force - i jak tu nie kochac kobiet

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Jest oszołomiony, kompedium jest wspaniałe :shock: Będę sie wstydził pokazać swoje.....

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

Brabus to najleprze kompedium na tym forum jak dla mnie , po raz kolejny pokazałeś że twoje teksty są REWELACYJNE!!

Czytałem z wypiekami.

Wielkie GRATULACJE

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

No Brabus widać Twoje dzieło skończone i nikt chyba nie wątpił że będzie doskonałe. Jesteś w końcu wzorem do naśladowania jeśli chodzi o Kompendia.
    Tak się zastanawiam czy jeszcze istnieje taki samochód który był by godzien żebyś stworzył o nim kom.....yyyy...Encyklopedie.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dj Brabus, wydaje mi sie ze powinienes zmienic swoj nick na Dj Pracus. To co zrobiłes to kawał dobrej roboty. Tekst czytałem z wielkim zaciekawieniem. Nie jestem fanem slr ale kilka zdjeci jest bardzo ciekawych i sciagnałem je na dysk. Jednak zeby nie było zbyt kolorowo och i ach wojek robak musi cos wytknac. Znalazłem jeden duzy bład: silnik nie jest turbodoładowany a doładowany kompresorem(juz kiedys o ten kompresor poszło przy fordzie )
    To jest moje prywatane zdanie ale troszke nie podoba mi sie brak lekkiej krytycznosci wobec pojazdu. Przedstawiłes go jako idelany samochod, ktorym mogłby pdrozowac sam Bog. Ja widze np. tandetnie wykonana konsolete z chamskiego plastiku imitujacego aluminium, wysoko techniczne wykonane hamulce w praktyce sa do bani bo nie ma w nich za grosz czucia w hamowaniu no i ten nieszczesny 5 biegowy automat - chyba najbardziej archaiczna czesc tego samochodu. Słyszy sie ze fatalnie redukuje biegi. Do tego taka skrzynia to była dobra w s klasie z 90 lat ale nie w supercarze z 2004 roku, litosci. Byc moze to ja sie czepiam... no bo zawsze sie czegos czepiam ale nieco krytki by sie przydało w strone tego auta bo twoja piekna praca przedstawia go jako ideał na 4 kołach a chyba az taki doskonały nie jest.
    Jeszcze raz chce pokreslic ze dokonanie jest wielkie. Mam pełen szacunek i chyle czoła.
    Bardzo mi sie podoba zielnony slr. Czy jeszcze sa inne kolory oprocz zielonego, srebrnego i czarnego?

Awatar JaCie

Domyślnie

Gratulacje. Jedno z najlepszych kompendiów najlepszego autora. Mnóstwo zdjęć, nie tylko wersji produkcyjnej, fajny tekst. Ogólnie temat świetnie rozwinięty, nie ma co zarzucić.

Domyślnie

Z kompendium na kompendium podnosisz sobie poprzeczke o dość sporą wysokość. Tym komepndium o SLR postawiłeś innym i być możę sobie ową poprzekę horendalnie wysoko. W pewnym sensie twoje kompendia można już nazwać sztuką. Prawdziwa perfekcja w spasowywaniu tekstu i zdjęć. Niezwykła estetyka wykonania. Ogólnie idelane proporcje. Jestem zachwycony, że są jeszcze takie osoby, które nie dość, że mają wiedzę to jeszcze taką wenę i zapał. Gratulacje

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Niejeden czlowiek spoczął by na laurach, ale nie DJ Brabus. Nie wiem co nim kieruje, jaki cel mu przyświeca w tym co robi, ale naprawdę jestem pełen podziwu. Dobrze że na forum znalazla sie chociaż jedna taka pracowita osoba z pasją. Oby tylko tak dalej. Podoba mi sie szczegółowy podział pracy na rozdziały, good job men
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów