Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: 2014 McLaren 650S

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Postawię na odpowiedź na Ferrari FF. P13 i P15, to troszkę odleglejsze propozycje, a o aucie, które ma bodaj bazować na 12C i być GT McLarena mówiło się już prawie 2 lata temu.

Domyślnie

Tylko, że centralnie umieszczony silnik i luksus podróżowania zwalczają się wzajemnie.
    12C samo w sobie już jest komfortowe i to nie tylko jak na standardy supersamochodów.
    Aby konkurować z F12 i Aventadorem potrzeba mocy 700+ (i nie chodzi mi tu o faktyczną potrzebę, a czysty marketing liczb, który jest w tym segmencie ważniejszy niż wszystkim się wydaje).

Nie zdziwię się jak zobaczymy 650-konnego 12C, który podobnie jak Speciale będzie jeszcze szybszym samochodem, nie wymagającym więcej od kierowcy, a przy tym oferującym możliwość swojego wykorzystania na co dzień, czyli również komfortowy.

Nie chce mi się natomiast wierzyć w zupełnie nowy model, ale zobaczymy...
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

a ja obstawiam że to wzmocniona wersja 12C, taka analogiczna historia do 458 Italii i Speciale. Na P15 trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, a żadnego GT w planach nie ma
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Pewnie dobrze obstawiasz. Wg Autocara ma to byc mocniejsza wersja 12c ze znacznie zmienionym pakietem stylizacyjnym nadwozia.
    http://www.autocar.co.uk/car-news/ge...y-geneva-debut

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

ciekawe jak daleko będą sięgały zmiany wyglądu nadwozia, skoro ma to być łączone już z następcą (pewnie w sensie face liftingiem) 12C. obecny designer mclarena Frank Stephenson przyszedł do firmy w momencie jak było już za późno na zrobienie mu poważnych poprawek
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Mały przeciek dzięki twitter.com/AutoBant. Wygląda na to, że dostaniemy po prostu jeszcze mocniejszego 12C z przodem na modłę P1...

Domyślnie

V8 3.8 L Biturbo 625 -650 HP, 600 à 657 Nm'

(c)worldscoop

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Haha, ale kicha. Sądziłem, że lekko przeprojektują zderzaki, dodadzą lotki i tym podobne, a teraz każdy P1 warty milion euro będzie mylony z kilka razy tańszym 12C. Dobrze, że 458 Speciale nie dostało ''twarzy" LaFerrari Czekam na wersję z tyłem od P1
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

MP4-12c ceniłem za unikalność, teraz następca wygląda jak bzyknięty przez P1. To nie jest C-klasa od Merca, że zmniejsza się model flagowy, nawet Ferrari mimo podobnych przodów nie robi kopiuj-wklej dosłownie. Niestety, ale nie tym razem, McLarenie.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Dlaczego tył jest niezmieniony? Przód rożni się od P1, ale skoro jest tak poważna zmiana z tej strony to dziwnie wygląda w tej sytuacji stary tył...

Uprawnienia umieszczania postów