Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 205

Wątek: 2014 Renault Twingo

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Atrakcyjność cen będzie można ocenić jak okaże się do której kategorii maluchów należy Twingo, czy będzie prawdziwy samochód jak Panda czy wyrób samochodopodobny jak Citigo czy C1.

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

Śmieszne rzeczy piszesz dżony...nie rozumiem w czym niby Panda jest lepsza od Citigo czy C1 (btw c1 masz na myśli model wchodzący czy dotychczasowy?) Produktem samochodopodobnym to jest Romet 4E.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Możliwościami konfiguracji i odczuwalną jakością, miałem do czynienia z C1 poprzedniej generacji, ale oglądając materiały nt. nowego jestem prawie pewien, że to równie ascetyczne toczydełko jak Skoda czy poprzednik.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Dwa nowe kolory + jakiś nowy wzór felg, w końcu coś mniej cukierkowego jeśli chodzi o lakier

Worldscoop
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Jest już polski konfigurator:

http://www.renault.pl/samochody-nowe.../konfigurator/

Zen w stosunku do tego cennika, który pojawił się miesiąc temu jest tańszy o 1000zł i kosztuje 37 900, ale natomiast motor 90 konny jest tylko w wersji Intens i ta kosztuje też 1000zł mniej, czyli 45 900. Szczegóły zobaczę jutro.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

45 tys wystarczy na całkiem ciekawie wyposażoną wersję Intense (doposażoną w lakier met i jakies drobne bajery) z silnikiem 70 KM. Chyba nieźle aczkolwiek nie jest to najtańsze auto w segmencie.

Ciekawostka to różne rozmiary opon na tyle i przedzie. Jak z Smarcie.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Przrzejrzałem ten konfigurator i cennik nie jest taki zły. Wziąłem sobie wersję Zen w bieli, dodałem okleinę Vintage z pakietem czerwonym (lusterka, listwy, elementy wnętrza i tapicerki), klimę, stalowe felgi szaro-czarne, które mają bardzo fajny wzór, a kosztują tylko 200zł, pakiet City (el. lusterka, wspomaganie parkowania tyłem, reg. fotel na wysokość), pakiet zamykanych schowków i jeszcze jakieś drobne, ale przydatne duperele i wyszło 43 200. Wg mnie to rozsądna cena, w sumie parę z tych dodatków można wywalić jak okleiny czy pakiety kolorystyczne czy ten City, jeśli ktoś nie ma problemu z parkowaniem i nie wymaga el. reg. lusterek - cena wtedy jeszcze z leci o ok. 2 000 co można np. władować w lakier zwykły lub metalik i wyjdzie mniej niż 43 000, więc jak na taką pocieszną zabawkę do miasta to całkiem niezła cena. Bagażnik ma 219l + mnóstwo schowków w tym jeden dość spory pod kanapą pasażera i w tej kwestii też jest dobrze. Nie są to co prawda ceny Pandy, ale tragedii nie ma. Jednak aż w tym cenniku prosi się o klimę w standardzie Zen, wtedy ta oferta byłaby idealna.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    wyszło 43 200. Wg mnie to rozsądna cena

Rozsądna cena za takie auto to jest 10k niższa. Za Twoją kwotę to wyjeżdżasz z salonu Renault całkiem przyjemnie wyposażonym Clio.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Powinna, ale wskaż mi producenta który taką oferuje. Najtańsze auto z klima to Panda potem Citigo a potem dlugo, dlugo nic u mnie pakiety stylizacyjne wyniosły ponad 1000zl, wiec jak ktos ich nie potrzebuje to wyjdzie 42 000, a najtańsze z klima 39 900
    Ostatnio edytowane przez Grey ; 03-09-2014 o 10:13 Powód: Cześć

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Dj Ceny są na pewno lepsze niż w przypadku nowych trojaczków.
    Czy kupiłbym Twingo za 45 tys? Nie, ale patrząc na to co się dzieje w segmencie trzeba oddać, że da się za tyle wyrwać całkiem dużo samochodu. Kwestia alternatywy w postaci Clio to jest podobna historia jak w przypadku Citigo Elegance i dyskusji na ten temat Poza tym cennikowo Clio wcale tak super nie wygląda. Klimę w standardzie mamy dopiero od wersji Intens kosztującą ok. 50 tys. Wiadomo jednak, że można kupić nieżle wyposazony egz. od ręki za ok. 44-45 tys.: http://renault.zdunek.pl/product_adh...ge=testyopinie

Na pewno niezbyt sensownie jest wyceniona bazowa wersja Twingo. Nie ma nic a kosztuje 36 tys. Z pakietem klima (który zawiera tez radio) wchodzimy w kwotę 40 tys.
    Dlatego sensowny jest dopiero Intens, kosztujący 42,5 tys. zł. Dopłata za lakier jest trochę zbyt duża, ale zawsze można jeździć autem białym.

Jeśli ceny porównamy do weteranów segmentu jak Citigo, Panda to faktycznie nie jest różowo. Ale spojrzawszy na ceny i10 i trojaczków to jest ok.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Najtańsze auto z klima to Panda potem Citigo a potem dlugo, dlugo nic
    Zapominasz o Fordzie Ka
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Uprawnienia umieszczania postów