Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 205

Wątek: 2014 Renault Twingo

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Jak już się bez sensu czepiasz to byś chociaż pomyślał co piszesz.
    Napisze, że z Czech to pomyślą że chodzi o Skodę
    Hehe tak serio to zasłużyłem: http://therealrevo.com/blog/wp-conte...lm-360x363.jpg
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Bartli
    Auto
    159/156 SW GTA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Na chwilę wracając do wątku rozmów w Renault - rozważane było Twingo z 90 konnym motorem. Wciąż czekamy na jakiś egzemplarz wystawowy + demo dla porównania wymiarów wnętrza i właściwości jezdnych (a tych jestem ciekaw), ale skoro można mieć to samo wyposażenie + sprawdzony silnik + więcej miejsca to po co przepłacać? Dodajmy, że najbogatsze Twingo ma w standardzie wyposażenie na poziomie wyżej wspomnianego Clio, wszelkie dodatki typu MediaNav itp dodatkowo windują cenę tego malucha.
    Widziałem już nowe Twingo na placu salonu w Konstancinie.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Słowenii i czech jak już... zamiast pisać głupoty, policz lepiej te silniki w Fabii... może doszukasz się trzeciego TDI.
    pzdr
    Sorry pomyliłem się. Co tak ostro. Z Francji czy z Japonii to one tez nie są kolego. A jeśli już o silnikach, to te są z Polski.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja musze do Gdańska jechać obczaić to cacko jak da radę to nawet się przejade
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Z Francji czy z Japonii to one tez nie są kolego.
    Sam Sobie odpowiedziałeś jakim był mój zamiar:

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Napisze, że z Czech to pomyślą że chodzi o Skodę
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    Ileż to singli i bezdzietnych par nie potrzebuje niczego więcej, gdyż jeżdżą ponad 90% czasu po mieście.
    Ileż to singli czy bezdzietnych par w ogóle nie potrzebuje samochodu gdyż mieszkają w mieście?

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Pink, przeczytaj jeszcze raz - napisałem o osobach szukających auta do miasta wyraźnie, osoby które wiedzą, że robią częste dalsze wypady nie zdecydują się na takie auto jako główne w rodzinie, bo po prostu nie sprostuje ich wymaganiom. Poza tym sam osobiście znam wiele rodzin mających 2 czy trzy auta, u mnie także sa i z tego co widzę na forum tez nie sa to jednostkowe przypadki.
    Napisałeś wyraźnie "nie wyobrażam sobie auta klasy A jako jedynego w garażu", teraz natomiast próbujesz się z tego wykaraskać wmawiając, że tam był szereg cichych założeń. Daj spokój.

I oczywiście też znam rodziny, w których jest więcej niż jedno auto. Daleko nie muszę szukać, bo i u mnie tak jest, i od strony żony. Ale to nie znaczy, że to jest standard w tym biednym kraju.

Cytat Zamieszczone przez Ryjas
    Ileż to singli czy bezdzietnych par w ogóle nie potrzebuje samochodu gdyż mieszkają w mieście?
    A to inna sprawa.

Awatar elcamino
    Auto
    A3/GolfVI/Cmax

Domyślnie

Wybór między Twingo a Clio to według mnie nie tylko kwestia kubatury...jest jeszcze inna koncepcja napędu Osobiście raczej nie kupiłbym żadnego z tych aut, aczkolwiek Twingo mnie intryguje i mam w planach zaliczyć jazde testową Gdyby dodali do oferty mocniejszy silniczek (tak powiedzmy ze 130 KM) byłaby nie lada motoryzacyjna ciekawostka ....ciekawe czy da sie tam wiekszy motor upchnąć

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Pink, przeczytaj jeszcze raz - napisałem o osobach szukających auta do miasta wyraźnie, osoby które wiedzą, że robią częste dalsze wypady nie zdecydują się na takie auto jako główne w rodzinie, bo po prostu nie sprostuje ich wymaganiom.
    No i członkowie rodziny mają poważny problem - auto im nie sprostuje. I co tu zrobić w tej sytuacji? Rozwiązanie jest jedno - skoro auto "nie sprostuje" ich błędnej decyzji to sprostuję ja i im powiem, że niepotrzebnie rozważają inwestycję w samochód, który nie sprosta ich wymaganiom.
    Ostatnio edytowane przez Godzilla ; 03-09-2014 o 16:43

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Godzilla, tu nie ma mowy o błędnej decyzji tylko wykluczeniu całkowitym takiego wozu już na etapie rozważań zakupowych. Nikt kto ma 4 osobowa rodzinę nie kupi Twingo jeśli ma zamiar mieć tylko jedno auto i do tego używać je nie tylko w miescie, a czemu to ci tlumaczyc chyba nie muszę. Czasy malucha sie skończyły.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Uprawnienia umieszczania postów