Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 205

Wątek: 2014 Renault Twingo

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jeden detal trochę psuje wrażenie to ukryta tylna klamka. Zupełnie tutaj nie pasuje. Jednak poza tym nie ma się do czego przyczepić. Fajny mieszczuch i do tego z jedynym słusznym napędem. Twingo po świetnej I.generacji wraca do gry.

Peugeot 108, który był obok Twingo na jednym z wycieków to jutro zostanie pokazany.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

OT - jeżeli ktoś może przytoczyć mi linka, stwierdzającego dlaczego tylni napęd jest "jedynie słuszny" to bardzo proszę o zapodanie go tutaj, poczytałbym sobie.

Najlepiej, dlaczego akurat w małych autkach ma mieć taki wyjątkowy sens, poza oszczędnością miejsca.. bo jest "jedynie słuszny".

btw. fiat 126p też miał tę niezwykłą "przewagę".
    Ostatnio edytowane przez Kedirak ; 13-02-2014 o 19:28 Powód: 126p

Awatar mk2
    Auto
    2015 Seat Leon 1.4 TSI, 1990 C25 Camper

Domyślnie

Nowe twingo wygląda jak gluten wsród samochodów.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Gluten? Moje oczy krwawią - przecież to składnik zbóż (konkretnie pszenica, żyto, owies, jęczmień).

Pomysł z silnikiem i RWD ciekawy, jeszcze mnie interesuje jak rozwiązali problem testów zderzeniowych i bagażnika. Super wygląda ta krótka maska. Za to mogli podarować sobie te dodatkowe światła na zderzaku - przypominają te w paskudnym poprzedniku i w modelach innych producentów (Fiat, Skoda, BMW), pomysł chyba nadużywany w stylistyce. Obstawiam, że sprzedażą uplasuje się w okolicach starzejącej się powoli 500tki, choć cena jeszcze nieznana...
    Pozdrawiam,
    Tomek

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Poraża mnie konsekwencja Renault we wsadzaniu do Twingo przebrzydle nieporęcznych klamek. Jak w Twingo I i II były one w formie jakiegoś kawałeczka plastiku, tak teraz w Twingo III są z przodu normalne, za to z tyłu jakieś ukryte. Nie da się zrobić wygodnych klamek? Trzeba kombinować? To nie jest Alfa 156, żeby tworzyć jakieś wysmakowane bryły... :/

Awatar maschio
    Auto
    Seat Leon '07 Seat Ibiza '04

Domyślnie

Hmmm jakby to ująć... Bardzo ciekawy... Czekam na wnętrze

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

Nie no w pierwszej generacji skopiowali naszego beskida, a teraz wzięli z urzędu patentowego szkice 126 BIS, dorzucili dodatkową parę drzwi i mamy Twingo III....a tak na poważnie, po tak nudnym segmencie jakim jest segment "A" nie spodziewałem się już żadnych ekstrawagancji. Powiem szczerze, że Renault pozytywnie mnie zaskoczył. Mam nadzieję, że pojazd nie będzie tak "popularny" jak obecna generacja Forda KA, jednak sukcesu uP-a i Citigo też mu nie wróżę.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

wszystko tak na prawdę zależy od ceny.
    jest ładny, na pewno będzie zwinny i raczej na pewno całkiem pojemny.
    jeżeli dadzą dobrą cenę w podstawie z klimą to może pójdzie w miejsce fiatow 500 do flot oraz prywatnie do sporej grupy kobiet.
    a taka hybryde moze bym nawet do miasta przygarnal, chociaz ze sportem mi na razie dobrze :P

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Nie da się zrobić wygodnych klamek? Trzeba kombinować? To nie jest Alfa 156, żeby tworzyć jakieś wysmakowane bryły... :/
    no ale zrobili takie w clio..i sprzedaż jest doskonała, owszem może nie dzięki tym klamkom ..lecz jakoś nie zaszkodziły najwyraźniej.

widocznie czasem opłaca się odgapić od da silvy / dawnych alf/seatów

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Przy tak biegnącym przetłoczeniu bokiem auta nie ma nawet miejsca aby sensownie dać tę klamkę na drzwiach, chyba że w zaburzonej linii względem klamki drzwi przednich co dopiero byłoby koszmarem. Up'a ze sprzedażą raczej nie przegoni z wiadomych względów, jednak już obecna generacja, która jest dość długo na rynku sprzedaje się prawie 2 x lepiej niż Citigo, więc nowa tym bardziej wciągnie Czeszkę nosem Tu też jest na to dowód, że to samo auto sprzedaje się dużo gorzej tylko ze względu na znaczek (3x gorsza sprzedaż Citigo względem VW, i aż 6 razy gorsza Mii), więc nie ma co się martwić statystykami - gdyby Twingo miało znaczek VW to biłby rekordy popularności, haha.

Uprawnienia umieszczania postów