Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 2014 Volvo Estate Concept

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Myślę, że bardziej prawdopodnym niestety jest to, że aby zadowolić Ryjasa i jemu podobnych przedłużą klapę, dodadzą drugą parę drzwi i relingi i będzie nowe V70.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Zgodzę się z Ryjasem, że Dacia Duster rozkłada na łopatki tą chińszczyznę. Jest dużo bardziej praktyczna, ma rewelacyjny napęd, ze względu na swoją prostą konstrukcję i powiązania z Renault wróży niezawodność, a to co to niby jest..? Ani to SUV, ani to kombi, nie wiadomo co.. po co komu coś takiego? Na co to?! Jeszcze pewnie będzie dwa razy droższe od Dustera... LOL. Niech Geely wróci do produkcji lodówek, bo w tym projekcie widać słabość do sprzętu AGD, a te auta coś im nie wychodzą. Nie widzę sensu dopłacać do tego czegoś względem Dacii.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Myślę, że bardziej prawdopodnym niestety jest to, że aby zadowolić Ryjasa i jemu podobnych przedłużą klapę, dodadzą drugą parę drzwi i relingi i będzie nowe V70.
    Tia. Czuje się taki ważny. Moje zdanie za pewne wpłynie na zarząd Volvo :/
    Rozumiem, ze wg Ciebie kombi czy nawet shooting brake z małym otworkiem z tyłu ma sens? Po co to komu? Łatwo jest zaprojektować ładny tył. Trudniej zaprojektować i ładny i praktyczny. Volvo z praktycznością ma ostatnio na bakier. Jeśli ten concept ma zapowiadac nowe V70 to ja dziękuję. Ładne to to jest, ale aby było praktyczne musiałoby mieć conajmniej dolną klapę jak w XC90. A to już trochę zepsuje design. Po skandynawach pod tym względem spodziewałem się czegoś bardziej wymyślnego.

Cytat Zamieszczone przez GRUBY Zobacz posta
    Zgodzę się z Ryjasem, że Dacia Duster rozkłada na łopatki tą chińszczyznę.
    Aaaale się ubawiłem. Ja się z kolei z Tobą nie zgodzę. Duster to nie jest najlepszy wzór do naśladowania pod względem praktyczności. Ale już Lodgy czy MCW to co innego.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Domyślnie

Ciekawie się zapowiada to nowe Volvo,moim zdaniem wygląd jest udany, aczkolwiek zmieniłbym bym tylną klapę na zapewniającą lepszy dostęp do bagażnika i te wcięcia w tylnych nadkolach można by nieco zmniejszyć, poza tym ok, ciekawe wnętrze. Ktoś wie jakie silniki?.
    Fanom Volvo ten samochód na pewno się spodoba. W jego liniach nietrudno dostrzec nawiązania do legendarnego Volvo P1800ES z lat 70-tych ubiegłego wieku. Jednak Volvo podkreśla, że akurat w tym samochodzie warto zajrzeć do wnętrza, jest ono bowiem wskazówką dla tego, co wkrótce znajdzie się w samochodach seryjnych Volvo.

A we wnętrzu Concept Estate znajdziemy przede wszystkim duży dotykowy ekran, który zastąpił przyciski umieszczane zwykle na konsoli środkowej. Poza ekranem kierowca ma do swojej dyspozycji tylko włącznik świateł awaryjnych, przyciski od regulacji radia i sterowania ogrzewaniem szyb. Ekran dotykowy będzie współpracował z drugiem ekranem, który zastąpi klasyczne zegary przed kierowcą.
    Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/samoch...ndarne-p1800es

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Dla mnie ma sens taki sam jak C30 z mikroskopijnym otworem bagazowym, dla mnie to nie problem w tego tupy autach

GRUBY, chyba tematy pomyliles - to nie temat o CACTUSIE!

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Widać co było inspiracją dla stylistów tego conceptu.
    P1800 ad. 2014.

http://www.netcarshow.com/volvo/2014...concept/07.htm

Awatar Cutter72
    Auto
    VW Passat B4 Kombi 1.8 Benzi
    Demokracja bezpośrednia - bierzmy przykład z Islandii i Szwajcarii i weźmy sprawy w swoje ręce! Iceland Had a Revolution and No One Noticed
    Jak to zrobić? https://www.youtube.com/watch?v=yERSQefwzFE

Uprawnienia umieszczania postów