Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zlot RDR Project Trójmiasto

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Zlot RDR Project Trójmiasto

Wszystkich z Trójmiasta i okolic chciałbym serdecznie zaprosić na pierwszy zlot RDR Project - stowarzyszenia, z którym mam przyjemność współpracować. Będzie Lambo, będzie BMW E30 z V8 w wersji driftowóz od SaikoD, odwiedzą nas także RodZ Factory! Więcej informacji będziemy podawać bezpośrednio na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/524222917692086/

Co Wy na to?

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Nie wiedziałem nawet, że ktoś w sumie niedaleko mnie planuje taką imprezę.
    Wstępnie się na to piszę, ale nie wiem co przyniesie ten tydzień.

Przyjedziesz jakąś prasówką?

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Prasówki akurat w tym terminie nie mam, ale czymś fajnym przyjadę Wpadaj i zapraszaj zapalonych na FB

Awatar Cutter72
    Auto
    VW Passat B4 Kombi 1.8 Benzi
    Demokracja bezpośrednia - bierzmy przykład z Islandii i Szwajcarii i weźmy sprawy w swoje ręce! Iceland Had a Revolution and No One Noticed
    Jak to zrobić? https://www.youtube.com/watch?v=yERSQefwzFE

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Przeszedłem się bo akurat mieszkam obok i przez jakieś półtorej godziny nic się nie działo, do driftów nie dotrwałem no bo ile można się na jedno lambo gapić, a ludzie z obsługi nie potrafili powiedzieć nic w kwestii harmonogramu. Gdyby nie to że kumpli z liceum spotkałem to bym w ogóle tam 30 min wytrzymał góra: P

Ale trzeba przyznać że dużo ładnych typiarek się kręciło :E

Domyślnie

Byłem widziałem
    Doskonale się złożyło, że z pierwotnej lokalizacji przy Hali Olivii zdecydowano się na Ergo Arenę, która swobodnie i komfortowo pomieściła wszystkich chętnych.
    Mam wrażenie że widziałem jak mniemam jednego ze sprawców zamieszania- red Bochenka[ale nie mam pewności], połączyłem go z A3 limousine PO 182WY z parku prasowego
    Bardzo mnie cieszy, że coś zaczęło się dziać w trójmieście, a nie tylko masy krytyczne w Gdyni Do zobaczenia następnym razem

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Ja akurat przyjechałem białym BMW 428i, a więc naszym Safety Carem W Audi przyjechał kolega z motofilmu. Wkrótce więcej informacji o następnym spotkaniu. Do zobaczenia!

Uprawnienia umieszczania postów