Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Jakie będzie Twoje następne auto?

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez atropos Zobacz posta
    C6 to dzieło sztuki. Ja kupuję benzynę, a nie diesla. A jeśli znajomemu bują C6 na zakrętach, to się nie dziwę, że auto się psuke cały czas - sprawny nie powinien się bujać, a skoro zawieszenie jest zaniedbane, to pewnie cała reszta też. Z mojego krótkiego, bo tylko 10 letniego doświadczenia posiadania auta wynika jedno - jak sie dba, tak sie ma.
    Auto po gwarancji dalej było serwisowane w ASO i na niczym nie oszczędza. Jak dla mnie zawieszenie jest byle jakie. Porównując z BMW 5 w moim odczuciu się mocno buja nie oferując przy tym wcale lepszego komfortu, zaniedbania nie mają tu nic do rzeczy, bo takich nie było. Jeśli piszesz o tym ustrojstwie dzieło sztuki to chyba wpadłeś po uszy i po prostu się zadurzyłeś w tym wynalazku. Rozumiem to- żadne nieprzychylne komentarze kogokolwiek (nawet trafne) nie będą mieć znaczenia.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Jedno z czterech aut którymi jestem zainteresowany, Alfa Romeo 156 2.0TS/Alfa Romeo 147 2.0TS/Renault Megane II 2.0 140 16v/Renault Laguna II 2.0 16V Turbo lub V6 24v.

Wszystko będzie zależało od tego które auto będzie w najlepszym stanie. Oczywiście będę miał zamiar je sam sprowadzić.
    Co kieruje ludźmi kupującymi takie włoskie i francuskie wynalazki, udające samochody? W tej kasie można kupić sprowadzonego z zachodu Passata B5 po liftingu z niezniszczalnym 1.9 TDI, czyli pełnoprawne prestiżowe auto. Gratis otrzymuje się szacunek, bo nie ma osoby, która widząc w lusterku monumentalny front poliftowego B5 nie zjechałaby na pobocze.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Maciek dla Ciebie C6 jest bez sensu ale to nie znaczy, że w ogóle nie ma sensu. Dla mnie ono też buja jak wściekłe i bałbym się tym jeździć ale jest sporo amatorów takich klimatów. A stylistycznie to perełka.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Dlatego napisałem takie a nie inne podsumowanie. Sam mam niewytłumaczalne zboczenie na punkcie niektórych aut, np leciwego E39, które teoretycznie jest już starym gratem i na dodatek dresowozem.

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GRUBY Zobacz posta
    Co kieruje ludźmi kupującymi takie włoskie i francuskie wynalazki, udające samochody? W tej kasie można kupić sprowadzonego z zachodu Passata B5 po liftingu z niezniszczalnym 1.9 TDI, czyli pełnoprawne prestiżowe auto. Gratis otrzymuje się szacunek, bo nie ma osoby, która widząc w lusterku monumentalny front poliftowego B5 nie zjechałaby na pobocze.
    Dawno się tak nie uśmiałem

A jeśli nie czujesz różnicy w komforcie między C6 a 5er, to rzuć okiem na test Top Gear porównujący te samochody
    The weak must kneel!

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Nie czytałem żadnych porównań tylko opieram się na własnych doświadczeniach. Chociaż raczej wypadałoby porównać do E60 patrząc na lata produkcji, a ja porównuję do F10, bo z E60 jakoś nigdy na dłużej styczności nie miałem.

Domyślnie

Widzę Maćku, że Twoje jednoosobowe poczucie śmieszności i "fajności" wciąż Cię nie opuszcza...

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GRUBY;
    W tej kasie można kupić sprowadzonego z zachodu Passata B5 po liftingu z niezniszczalnym 1.9 TDI, czyli pełnoprawne prestiżowe auto. Gratis otrzymuje się szacunek, bo nie ma osoby, która widząc w lusterku monumentalny front poliftowego B5 nie zjechałaby na pobocze.
    No to sie usmialem.... W ktorym miejscu jest monumentalny?? Hehe i nie bardzo wiem co mialoby spowodowac zjazd na pobocze? Jest pare monumentalnych czolgow z rodziny SUV ale zeby B5???
    ...................f*..perfect

Awatar Kamils
    Auto
    Focus 2 FL/ Clio 2 ph 3

Domyślnie

W tej kasie można kupić sprowadzonego z zachodu Passata B5 po liftingu z niezniszczalnym 1.9 TDI, czyli pełnoprawne prestiżowe auto.
    Są i wady, na tacę w niedziele min. 10 zł trzeba rzucić podjeżdżając taką furą. Coś o tym wiem bo mam już drugiego
    Passat B5 FL 1.9 TDI

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Widzę Maćku, że Twoje jednoosobowe poczucie śmieszności i "fajności" wciąż Cię nie opuszcza...
    Dwuosobowe.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dlatego napisałem takie a nie inne podsumowanie. Sam mam niewytłumaczalne zboczenie na punkcie niektórych aut, np leciwego E39, które teoretycznie jest już starym gratem i na dodatek dresowozem.
    E39 to genialne auto szczegolnie przed liftem z całym chromem na 17" kole styling 32 z silnikiem 2.8 takie jak te:

Za takie auto w dobrym stanie dałbym sie pokroic.
    Niestety musiałbym sie pozbyc jednej corki bo tylna kanapa jest ciasna. Sadzajac ja w foteliku za mna i ustawiac fotel w komfortowej pozycji zgniotł bym jej nogi. Pozostaje czekac az starsza wyrosnie i bedzie jezdzic bez fotelika... ale wtedy zostana juz tylko szroty z przelotem >500 tys. km. I jak tu zyc w czasach gdy auta wygladajacych jak ziemniaki z kartonowa technologia.

Uprawnienia umieszczania postów