Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: Jakie będzie Twoje następne auto?

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie Jakie będzie Twoje następne auto?

Nie znalazłem na forum takiego wątku, więc pozwoliłem sobie dodać. Piszcie jakie auto kupicie w następnej kolejności.

Ja zdecydowałem, że po Safrane będzie Citroen C6 3.0 V6 z 2008 r., najchetniej czarny z czarnym wnętrzem
    The weak must kneel!

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Jestem tak zadowolony z Ibizy, którą posiadam, że nie myślę na razie o zmianie, jednak jeżeli miałbym już zmieniać samochód, to tylko i wyłącznie na BMW 1er E87. Najchętniej z silnikiem 2.0 170 km, aczkolwiek w grę wchodzi także 120d 160 km. Lubię małe samochody, lubię tył napęd, lubię BMW, więc wybór dość oczywisty.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

U mnie podobnie jak u Svonstona. Nie bardzo widzę też wśród aktualnie produkowanych auta wartego uwagi.

Awatar Kamils
    Auto
    Focus 2 FL/ Clio 2 ph 3

Domyślnie

Chciałbym A4 B7/B8 ale czas pokaże

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Ja chyba kupię IS350 albo jeśli serwis nie będzie miażdżył i nie będę musiał płacić pokaźnych alimentów to IS-F

C6 to kondom- odradzam. Znajomemu 2 tygodnie temu się zagotował (jakiś czujnik zawiódł), tyle że 2.7 HDI. Generalnie służył parę lat, ale teraz ciągle cośtam się wydarzy z tym autem... Wnętrze przepastne, ale plastiki na poziomie Pandy, a zawieszenie przereklamowane- dupy nie urywa, a w zakrętach buja jak łajbą.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Jezeli portfel pozwoli to LC V8 - oczywiście w benzynie.

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Ciężko przewidzieć, jako generator kosztów pewnie coś nowego z kompaktów: Golf, Leon lub Mazda 3.
    Ale chciałbym też cos z jajem, jak auto na weekendy...myślałem o używanym 370Z, ale poczekam na nową Mazdę MX-5. Co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Jak portfel pozwoli to Golf VII, np. 1.4 (140 KM) lub 2.0 TDI (150 KM) ale tu już jest spory wydatek. Mógłby być w wersji Variant i z DSG. A jak będzie później to może Golf VIII

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

To nic pewnego ale C4 Picasso. Chociaż nie wykluczam Daćki Duster. Oczywiście używki.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

Mimo, że powolutku się przymierzam, to również nie mogę znaleźć nic interesującego. Jestem mega zadowolony ze swojego autka, tylko że latka lecą ;( . Z drugiej strony nic się nie psuje, bo nie ma też co, więc co ja pacze. Szukam auta nowego z napędem na cztery łapy, z wolnossakiem (mocnym musi być mocny - średnie spalanie na poziomie 12l będzie ok) i z manualem. I za cholerę nie potrafię takiego znaleźć. No i w budżecie tak 120 - 130 tyś. Przegiąłem z wymogami? No cóż taki mi się marzy i już.

Uprawnienia umieszczania postów