Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Ferrari 612 P4/5 Pininfarina Concept

Domyślnie Ferrari 612 P4/5 Pininfarina Concept

Pininfarina ma nowy concept dla Ferrari, 612 P4/5 sie nazywa. Wzorowany na Ferrari 330 P3/4 Race Car z 1966 roku, Pininfarina-Ferrari P5 show car z 1968 roku, a Maserati Birdcage 75th. Prawdopodbnie bedzie przedstawiony na wystawie Pebble Beach w Czerwcu tego roku.

source: http://www.autoweek.com/apps/pbcs.dl.../60320024/1039

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

kurde mam oficjalne zdjecia tego auta, ale nie moge ich pokazac no

moge wam tylko powiedziec, ze auto rzeczywiscie bedzie dosc podobne

model ten zostanie wyprodukowany tylko w jednym egzemplarzu, po prostu jeden facet kupil w 2004 roku sobie enzo, nawet go nie widzial ale od razu dal do pininfariny do zrobienia wskazanych przerobek

Domyślnie

Niebadz taki, podziel sie swoja zdobycza, nikt nie ukradnie ci twojego dobra. Jak juz wiesz jak wyglada i masz jego zdjecia to dodaj tu je aby inni mogli sie nacieszyc i dodac swoje opinie na ten temat.

Pozdrawiam Wszystkich.

Domyślnie

Eeee, jakież to paskudne. Już wolałbym seryjne ENZO niż taką szkaradę.
    Fuj, fuj, fuj......
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Fajny, bardzo fajny. Szczególnie te rury wydechowe, które nie wiem dlaczego przypominają mi te, które możemy zobaczyć w Pagani Zondzie. Co prawda w Zondzie są one "zebrane" w całość no ale jakoś tak przychodzi mi na myśl gdy patrzę na to Ferrari.

Cytat Zamieszczone przez Ben_Goebels
    Niebadz taki, podziel sie swoja zdobycza, nikt nie ukradnie ci twojego dobra. Jak juz wiesz jak wyglada i masz jego zdjecia to dodaj tu je aby inni mogli sie nacieszyc i dodac swoje opinie na ten temat.
    Jestem jak najbardziej za i również proszę o to samo

Awatar Jacobser

Domyślnie

Heh,ciekawe.Prototyp ma trafić do klienta,który sobie wymyślił to auto.I wszystko jeszcze zrobiła Pininfarina.No cóż,jakoś nie chce mi się wierzyć w taką historię,jaką nam przedstawia Dydzi,ale zobaczymy co z tego powstanie.Jak na razie widzę coś porządnego,sportowego i stworzonego na bazie Ferrari.Ciekawe co z tego wyniknie.

Awatar qoompel

Domyślnie

To Ferrari wygląda jakby miało problemy z osobowością... :lol:
    Wygląd to kompletna kicha...nie mógłbym pozostać obojętnym wobec tego samochodu...totalna kaszana.....

Awatar SPGM1903
    Auto
    Kawasaki KL250 '88

Domyślnie

jak od przodu patrze: widze byka, z tyłu zaś komodę...

dziwnie wyglada...
    osobiscie uwazam, ze lepszy byl poprzedni model
    A co tu się odczynia?! Jakieś patologie! Polonezowe Patologie! Rzućże okiem co tam się czasem odczynia https://www.facebook.com/Polonez.Trophy.Truck/
    No i na twórców tej nekromancji - www.facebook.com/mjbuggyteam/

Domyślnie

Jak na mnie to to coś jest totalną szkaradą, przydkie to i jak napisał qoompel ma problemy z osobowością. Mam nadzieję, że to coś nie wejdzie do produkcji ??:
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Uprawnienia umieszczania postów