Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Ferrari 612 P4/5 Pininfarina Concept

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Nie wiem, może ja się nie znam, ale o ile jeszcze z tyłu jako tako mi sie podoba, tak już linia boczna, przód i ogólnie jako całość wypadają dość blado... Fakt, że gościu będzie miał jedyny egzemplarz, ale gdybym to ja zamówił, to byłbym lekko rozczarowany takim modelem...

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

Te zdjęcia przedstawiają makietę zrobioną z drewna pod koniec 2005r. Finalny projekt będzie wyglądał nieco inaczej(jego zdjęcia pojawią 29 lipca).

link:
    http://fast-autos.net/forum/showthread.php?t=691&page=3

PS. Na drugiej stronie tego forum jest inne zdjęcie p4/5 przedstawiające kokpit samochodu (można dostrzec już pewne różnice między makietą, np plexiglasowe okienko).

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Proszę, tapetki tego cacka :

(c) netcarshow.com
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Auto
    *

Domyślnie

Co jak co ale rury wydechowe to już przegięcie, może lepiej komin... ??:
    konto zamknięte

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

Niestety, ale zawiodłem się na tym samochodzie (pod względem stylistycznym, bo jesli chodzi o osiągi to odchudzenie robi swoje), jest brzydsze od Enzo, a samo Enzo jest przecież ochydne.

A jeśli chodzi o te rury wydechowe, to wygląda to naprawde żałośnie, wyglądają, jakby były zrobione z masy solnej przez jakiegoś małego dzieciaka... Wg. mnie, psuje to, i tak już nie najlepszy, image samochodu.

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Na początku uważałem, że będzie to całkiem przyjemne autko ale teraz już wiem, że nie należy chwalić samochodu przed jego ostatecznym pokazaniem. Będę jak taka papuga i za wszystkimi wyrażę swoje oburzenie wyglądem rur wydechowych. Co to ma być? Czy oni kompletnie zwariowali czy się z..... na łby pozamieniali?! :shock: Przecież to wygląda jak komin na statku. No i niech mi tu ktoś wytłumaczy po jakiego czorta to ma kolor biały? Od kiedy rura wydechowa jest wizytówką auta i głównym elementem, na który zwracamy uwagę? To co projektanci zrobili z tym Ferrari przechodzi ludzkie pojęcie i tylko oni sami wiedzą o co w tym wszystkim im chodziło. Nie wykluczam jeszcze takiej opcji, że w pewnym momencie swej twórczej pracy zagubili się i już nie wiedzieli co z tym fantem zrobić więc wyrzeźbili takie tam fjubździu. :shock: Nie wydał bym na niego ani jednego euro centa.

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

Spójżcie na to zdjęcie... Czy nie wydaje wam się, że te ceramiczne rureczki to zwykły fejk (dla tego ceramiczne, żeby ozdóbka była jak najlżejsza), a prawdziwe wyloty to te otwory na dyfuzorze? Ja właśnie tak uważam...

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Dokładnie jest tak jak mowisz. Nie zrobili by rury wydechowej tak z prostego powodu, auto miało by mniejsza moc bo ciezej by mu było wypchnac spaliny...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

to chyba jasne, ze w takim aucie nie mozna mowic o czyms takim jak "fejk"

te dwie dolne rury wydechowe uzywane sa przy nizszych predkosciach (tak, zeby nie usmażyc przechodniow), natomiast gorne kominki aktywowane sa przy jakiejs tam okreslonej predkosci

dla tych ktorzy sie nie orientuja - rury wydechowe pionowego typu zostaly wymyslone przez rorego byrna i zastosowane po raz pierwszy w w ferrari f2003-ga; chodzilo o to zeby umiescic gdzies rury, ktore nie zaklucalyby pracy dyfuzora i nie przecinaly dolotow powietrza do chlodnicy
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi
    kurde mam oficjalne zdjecia tego auta, ale nie moge ich pokazac no

moge wam tylko powiedziec, ze auto rzeczywiscie bedzie dosc podobne

model ten zostanie wyprodukowany tylko w jednym egzemplarzu, po prostu jeden facet kupil w 2004 roku sobie enzo, nawet go nie widzial ale od razu dal do pininfariny do zrobienia wskazanych przerobek
    Dydzi, to jak to jest? Na zdjęciach widzimy "niby" dwa modele, jasny (biały) i czerwony... Ten jasny, to wersja "bez lakieru"? Czy powstało ich więcej?

Uprawnienia umieszczania postów