Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Audi A4 Avant

Domyślnie

A ja jako przedstawiciel mlodziezy dodaje cos od siebie to znaczy samochod ktory najbardziej mnie kreci czyli Audi A4. Orientowalem sie w cenach rocznikow 95-97 i ksztaltuja sie one w okolicach 12-20tys za standardowa benzynke 1,6 101KM i 16-25 tys za diesla 1,9 TDI 90 KM. I co myslicie o tym, Ceny nie sa wygorowane, a samochod jest ladny sprawdzony. W ostatnim Narodowym Autotescie w Auto Swiecie ten wlasnie model zajal 4 miejsce, a wygral w kategorii wykonczenia. Jezeli mialbym wybierac dla siebie to wlasnie ten diesel 90 KM, rok 1997, wersja Avant (kombi dla niewiedzacych). A z wyposazenia to el. szyby i lusterka wspomaganie, abs, 2 poduszki, bez komputera i klimatyzacji by sie obeszlo. I to na tyle. Czekam na wasze opinie na temat tego modelu

Awatar kubik trickz
    Auto
    Mitsubishi Lancer

Domyślnie

Nio fajne fajne Wyposażenie standard A jeżeli chodzi o młodzież, to w sam raz No chyba, że mówmy o młodzież bojącej się fuury, która ma 90 KM
    Zapraszam na moje forum

www.gameuniverse.fora.pl

Poruszamy tematy Wszystkich gier

Domyślnie

a te zdjecia to nie taki model o jakim pisalem, wcale nie musi miec takiego koloru, ani skory w srodku. A automatu za chiny nie chce. Tak tylko dla przykladu dalem. Pozdrawiam

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Czytałeś regulamin?? Jeżeli nie a zapewne tak jest to niedozwolone jest pokazywanie zdjęć w taki sposób jak w przypadku powyżej zamieszczonego Audi.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar midi

Domyślnie

Suchy52 dzięki za poparcie

Heluś wątpie, że każdy(tak jak ty) chciałby mieć zamiast np. Golfa IV czy Focusa jakąś "krowiastą" Audi A4 Avant, która głównie przeznaczona jest dla rodzinki 2+2 lub 2+3, której model powoli staje się historią!!!
    Więc nie (EDIT *Dj*) powiększyłem rodziny :lol: :lol:

Wyodrębniłem kilka postów do tego tematu, wyedytowałem i mam prośbę - Heluś nie rób bałaganu ani nie przeklinaj, bo każdy Twój post będzie lądował na śmietniku!!! Do reszty też się to tyczy - trochę opanowania, a będzie wszystko w porządku - MOD CZUWA! *Dj*

Uprawnienia umieszczania postów