Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: 2014 BMW X4 (F26)

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Mam podobne zdanie, do Evoke, a zwłaszcza Macana nie ma startu. W zasadzie miałem nadzieję, że X4 powstanie w oparciu o inne założenia, niż X6, bo tutaj ta formuła niespecjalnie gra. Ani to ładne, ani nie wygląda dynamicznie, czy masywnie i sportowo jednocześnie. IMO lepiej, gdyby BMW poszło właśnie podobną drogą, jak Porsche, czy Range Rover.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Dokładam się do Waszych opinii. Jak X6 się sprzedaje (sprzedawał?), bo otwierał nową niszę (auta typu SAC), tak robienie z "X-czwórki" pomniejszonej wersji X6 to słaba opcja. Ni to ładne, ni to jakieś proporcjonalne... ot, drugi klocuch od BMW. Pewnie X2 będzie identyczny, tylko krótszy o kolejne kilkanaście centymetrów. Pfff. :/

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

I ja dorzucę swoje. X4 przy Macanie ma proporcje jak trzmiel przy osie. Pojęcie estetyki gubi się w fałdach blachy.
    Pozdrawiam,
    Tomek

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

A mi się podobają wszystkie dziwolągi motoryzacyjne i tak jest też z X6. Tfu! X4. W sumie to różni je chyba tylko długość więc...

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Tyle, że X6 może zrobić WOW, bo jest duże, masywne i na swój sposób dynamicznie narysowane. Natomiast X4 powinno pójść inną drogą, być może spróbować innymi środkami zredefiniować segment w równym stopniu, jak wcześniej X6, bo samo kurczenie wyszło dość kuriozalnie. Więcej oryginalności (nie mylić z wydziwianiem) by tu zdecydowanie pomogło.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Wszystko zalezy co komu i do czego potrzebne, moglbym sobie kupic 6x, 7x tylko po co? Tak samo nie przyda mi sie poki co X4. Generalnie BMW poszlo sladem innych koncernow w ilosc odmian roznych modeli ze juz trudno sie w tym polapac. 7 lat temu jak kupowalem swoje E92 byla dosc jasna sprawa, teraz naliczylem ponad 20 roznych modeli, nie licze odmian silnikowych bo pojdzie w setki. Ale to i tak generalnie lepiej niz Japonskie gdzie wybor co do silnikow i wyposazenia praktycznie nie istnieje.
    Ostatnio edytowane przez piono ; 21-03-2014 o 13:24
    ...................f*..perfect

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

Myślę, że ceny skalkulowane są rozsądnie. Niestety konfigurując BMW, dodając kilka "niezbędnych" rzeczy łatwo cenę katalogową zwiększyć o 50% od ceny bazowej.

Auto
    chevrolet orlando,

Domyślnie

BMW X6 to dla mnie rozkraczona krowa, X4 pewnie nie lepszy. Cóż, oceniam estetykę....

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

To jest najbrzydsze auto tego roku!
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Uprawnienia umieszczania postów