Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: '96 Volkswagen Golf III 1.9 TDI

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Auto dla dresa na wsi ale mimo wszystko generacja 3 zawsze mi sie podobała. Ma ponadczasowy wyglad i fajna masywna sylwetke. Jesli chcesz zeby twoja trojka miała jakas prezence a nie wygladała jak auto do wozenia workow z kartoflami na stragan( czyli jak teraz) to bedziesz musiał troche w nia wsadzic. Przede wszystkim koła. Baza juz jest bo lakier ciekawy i wersja gt jest fajnie obłozona plastikiem.
    Jakby wygladał tak to by było bardzo dobrze

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Aj tam wsadzać, baza już jest bo kołpaczki + hak holowniczy robią klimat, dorzuć tylko badlooka, niebieskie diody gdzie się da i czarną folię na szyby i będzie git.

Chociaż dresy mocno porzuciły G3, teraz na fali jest G4 a najlepiej A3 8L.

Ale tak serio, to jest idealne narzędzie do jeżdżenia(zwłaszcza tedeje 110) i pakowanie w niego jakiejkolwiek kasy dla wyglądu uważam za bezsens: p tylko te kołpaki bym wyrzucił bo są obrzydliwe i już łyse stalówki by lepiej wyglądały

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Panowie, to jest tylko dupowóz, miejcie nade mną litość;P
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dupowoz nie dupowoz te skandaliczne kołpaki musisz wyrzucic.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Pod panelem sterującym od klimy są dwa przyciski włączania ogrzewania tylnej szyby?? O co come on?

Zrób mu jakiś pakiet startowy i koniecznie zabezpieczenie antykorozyjne żeby się nie zbiodegradował przyszłej zimy Niech służy i tanim kosztem nabija kilometry

BTW jaki stan licznika (nie mylić z przebiegiem)?

Domyślnie

Nieważne czy to Golf, czy Corolla, czy Jeep - ważne, że to Ty jesteś zadowolony. Z tego, co czytam, to Twoje pierwsze auto, więc radość pewnie tym większa. Gratuluję przede wszystkim upolowania ciekawej wersji z naprawdę dobrym wyposażeniem (ten klimatronik to naprawdę niezły rarytas).

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Wooo ktoś się chwali golfem to i ja może założę temat xD

A na poważnie to gratki auta, zwłaszcza że w tak ciekawej wersji (climatronic o_O')
    Plastikowe 'poszerzenia' robią tu dobrą robotę jeśli chodzi o look. Ładna, klasyczna felga w ciekawym kolorze i będzie gites

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Heh, wiedziałem, żeby tylko w spamerach dać znać, bo teraz na forum strach cokolwiek napisać, bo zaraz każdy se po swojemu zinterpretuje i dopowie wszystko. Panowie, wrzućcie na luz, tu nie ma się czym chwalić, ani czego przeżywać, ani tym bardziej czym emtuzjazmować. SRSLY

Joker stan licznika to 238kkm, a faktyczny przebieg mogę co najwyżej wywróżyć z kryształowej kuli. Stan techniczny jest ok, wiec mocno przekręcony nie był.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

Nie lubię golfa iii, ale tajnym stanie go masz i z tajnym wyposażeniem. jak wygląda sprawa z ruda? Bo iii gen miała niby podwójną warstwę ocynku, ale nie zawsze sie to dobrze sprawdza. O climatronicu wiedzialem że był dostępny w pasacie b4, ale co do golfa to jestem pozytywnie zaskoczony. Zapodaj fotke fotela kierowcy, ocenimy czy faktyczny przebieg czy nie

@ Szakal ja staram sie walczyć z tym stereotypem, ale tak szczerze, to nie widzę jakoś tego w poznaniu, ogólnie mam trochę inne obserwacje w tej kwestii

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Niektórzy chyba zostali mózgami w piaskownicy... Dajce se na luz, takie pseudozabawne teksty nikogo już nie bawią (prócz tej śmiesznej grupki wzajemnej adoracji).

Fajna fura, Puszek. Jak będzie zadbana, to przejedzie jeszcze bazylion kilometrów.

Uprawnienia umieszczania postów