Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: Szukamy auta do 1200 zł!

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Pytam, bo sam niedługo chyba będę kupował niedługo tego typu samochód. Za 2500 zł można już oglądać samochody, które przez rok nie będą potrzebowały ani trochę wkładu. Warto pomyśleć o tym przy kupnie następnego auta.

Administrator techniczny
    Auto
    Saab 900 NG 2.0T

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez svonston Zobacz posta
    Pytam, bo sam niedługo chyba będę kupował niedługo tego typu samochód. Za 2500 zł można już oglądać samochody, które przez rok nie będą potrzebowały ani trochę wkładu. Warto pomyśleć o tym przy kupnie następnego auta.
    Wiesz, to się tak wydaje bardzo często. W aucie może być wszystko ok, a po 1000km coś wyskoczy i trzeba to zrobić prędzej czy później. Ja akurat podczas kupna tego samochodu kierowałem się głównie niskim kosztem ew. napraw, bo wiedziałem, że psuć się coś w nim będzie, bo w każdym aucie, które ma parę czy parenaście lat coś tam się psuje.

Teraz mam trochę inną sytuację finansową, być może niedługo się ona jeszcze trochę poparwi, więc ciągu kilku miesięcy będę się Uno pewnie pozbywał i zamieniał na coś troszkę większego i mniej podatnego na rdzę, bo to niestety tak jak wyżej zostało wspomniane największa wada tego samochodu.

Ale do miasta jak ktoś ma małe fundusze to auto idealne. Tanie kupno, tanie naprawy, niskie spalanie, jak ktoś kupi 0.9 to OC też niskie (a do miasta w zupełności wystarcza, serio - ze świateł rusza ok, więc nie zawala się drogi), małe więc się wszędzie zaparkuje - no i ma 5 drzwi, więc nie trzeba się bawić w przesuwanie foteli jak się kogoś zabiera dodatkowego

Uprawnienia umieszczania postów