Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Przerwa w działaniu - wyjaśnienia

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Przerwa w działaniu - wyjaśnienia

W wyniku błędu przy pracy w firmie zarządzającej serwerem, na którym znajduje się autoGALERIA od rana do tej pory każdy mógł zobaczyć ich starą wersję z 19 marca. Niestety nie udało się przywrócić aktualnej, a jedynie tą z 30 marca. Teraz trwa aktualizowanie strony, forum niestety będzie bez tych kilku dni. Gorąco wszystkich przeraszam, ale nie miałem na to żadego wpływu.

Teraz można już normalnie na forum pisać.

Wszelkie nieprawdłowości w działaniu strony proszę kierować na PW.

Domyślnie

No cóż, szkoda tych ostatnich ciekawych dni

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Nie pozostaje nic innego jak cieszyć się, że udało się przezwyciężyć wszelkie trudności.
    Oby takich przykrych niespodzianek było jak najmniej.

Domyślnie

Wspólnie z kolegą fischerem777 dochodzimy do wniosku, że te kilka dni wycięte z "naszego forumowego" życiorysu" może mieć kiepski wpływ na cały rozwój forum - ja osobiście odnoszę dziwne wrażenie urwania kawałka życia i w sumie wypadłem z takiego rytmu pisania... Tak jakby cofnąć się w czasie i próbować uzupełnić tą lukę kilku dni - niby da się, ale człowiek nie pamięta jak...

Awatar Canaletto
    Auto
    -

Domyślnie

Rzeczywiście, jakieś dziwne uczucie. Brrrr... :neutral:
    Przepadło wiele postów i tematów, ale trzeba się z tym pogodzić.

Za tydzień już będzie po bólu

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Ja równiez sie czuje podobnie jak Dj Brabus... jak by wszytsko powróciło do wczorajszego stanu to ok, ale tak to jak by mi ktos tydzien wycioł z zycia :damn:

Konkurs na najlepsze zdjecie, wiele ciekawych tematów przepadło...

Nie wiem czy ten serwer na ktorym jest autoGALERIA jest dobry, apmeintam jak niedawno strona była niedostepna przez praktycznie cały dzien a teraz taki numer, smutne :damn:
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Mam te same uczucia co Grzesiek, czyli nędzne :/ Pozostaje mieć tylko nadzieje, że nigdy wiecej podobna sytuacja nie będzie mieć miejsca.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

O rany co ja teraz poczne, moje cenne posty . Jak tam konkurs fotograficzny? Trzebą będzie odbudować kilka ważnych wątków.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

odnośnie konkursu - jutro rozpiszę go jeszcze raz, bo teraz nie mam ani czasu ani nerwów

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Juz nie płaczcie bo sie niedobrze robi. Jestesmy chłopaki nie? Co znikło zostanie odbudowane. Trudno. Sa gorsze i lepsze dni a dzis akurat był ten zły. Wspolnymi siłami nadrobimy te stracone kilka dni. Na pocieszenie fajne zdjecie. Trzymajmy sie ramy to sie nie posramy.

Uprawnienia umieszczania postów