Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 142

Wątek: 2014 Toyota Auris Touring Sports 1.6 Prestige JBL

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

( Dj - zawsze mozesz usunac caly ten watek i znajomy sie nie zaniepokoi a jezeli nie jezdzil wczesniej Rav4 to juz na pewno bedzie zadowolony )

Domyślnie

O tej zmianie aut to już głośno na forum Toyoty, więc trudno byłoby usunąć wszystko. No i nie jeździł wcześniej RAV-ką, aczkolwiek high premium kombi (czyt. VW Passat).

Cytat Zamieszczone przez michauyou Zobacz posta
    no chociażby na tandetne plastikowe wnetrze
    Ale to można już zobaczyć w salonie, a nie po 1,5 miesiąca jeżdżenia autem.

Awatar vadeRR
    Auto
    SFXT 2014

Domyślnie

gdyby auris nie gwizdał to pewnie bym nim jeździł do dzisiaj
    były: almera 1.4 1998, corolla 1.4 htb 2003, rav4 2.2 D4d 2008, Auris 1.6 TS 2014
    obecnie: Subaru Forester XT 2014

https://www.youtube.com/watch?v=gC43i7Xlqqw

https://www.youtube.com/watch?v=cBaUCHiJxxs

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Jak pokazują doświadczenia tandetne plastikowe wnętrza vadeRRa nie odstraszają. I słusznie. Twardym trzeba być a nie miętką ninją.

Sądzę, że ten problem gwizdania to kwestia jednego konkretnego egzemplarza, który został źle złożony. Dało by się to poprawić. Ale skoro udało mu się sprzedać z niewielką stratą i znalazł coś co go kręci to tylko się cieszyć.

Awatar vadeRR
    Auto
    SFXT 2014

Domyślnie

i z tego miejsca, niejako za zakończenie tematu, ośmielę się skierować do Was, Drodzy Współbracia w motoryzacyjnej pasji takie-to słowa: Niech nigdy Wam nie przyjdzie do głowy, by zmieniać lepszy samochód na gorszy (w sensie: wyższą klasę na niższą), jak ja zrobiłem...Niech Was Bóg broni od myślenia, jak ja myślałem: "a wystarczy, i zaoszczędzę..." - nie zaoszczędziłem, jak się okazało (to jeszcze dobrze, że mało straciłem. jeśli brak Ci kasy, nie wiem: pożycz, wykombinuj, itp. ale KUP DROŻSZY! Samochód w realiach naszej współczesności urósł bowiem do swego rodzaju nie tyle wyznacznika statusu społecznego, co towarzysza codziennych wędrówek, powiernika trosk (ileż razy styl jazdy dopasowujemy do nastroju...wyluzowujemy się w nim bądź wyżywamy ), poprawiacza (bądź "pogarszacza") nastroju..Przyjacielu czytający te moje refleksje "Polaka mądrego po szkodzie...": nie warto tracić życia na jazdę coraz to gorszym czy słabszym autem - life is short, ileż tak naprawdę przyjemności ono nam dostarcza, o wiele częściej jest padołem łez, niech choć nasze pojazdy coraz to lepsze będą. Amen
    były: almera 1.4 1998, corolla 1.4 htb 2003, rav4 2.2 D4d 2008, Auris 1.6 TS 2014
    obecnie: Subaru Forester XT 2014

https://www.youtube.com/watch?v=gC43i7Xlqqw

https://www.youtube.com/watch?v=cBaUCHiJxxs

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Kiedy zbłądzę, dopomóż mi znaleźć Ścieżkę Prawdy.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vadeRR Zobacz posta
    i z tego miejsca, niejako za zakończenie tematu, ośmielę się skierować do Was, Drodzy Współbracia w motoryzacyjnej pasji takie-to słowa: Niech nigdy Wam nie przyjdzie do głowy, by zmieniać lepszy samochód na gorszy (w sensie: wyższą klasę na niższą), jak ja zrobiłem...Niech Was Bóg broni od myślenia, jak ja myślałem: "a wystarczy, i zaoszczędzę..." - nie zaoszczędziłem, jak się okazało (to jeszcze dobrze, że mało straciłem. jeśli brak Ci kasy, nie wiem: pożycz, wykombinuj, itp. ale KUP DROŻSZY! Samochód w realiach naszej współczesności urósł bowiem do swego rodzaju nie tyle wyznacznika statusu społecznego, co towarzysza codziennych wędrówek, powiernika trosk (ileż razy styl jazdy dopasowujemy do nastroju...wyluzowujemy się w nim bądź wyżywamy ), poprawiacza (bądź "pogarszacza") nastroju..Przyjacielu czytający te moje refleksje "Polaka mądrego po szkodzie...": nie warto tracić życia na jazdę coraz to gorszym czy słabszym autem - life is short, ileż tak naprawdę przyjemności ono nam dostarcza, o wiele częściej jest padołem łez, niech choć nasze pojazdy coraz to lepsze będą. Amen
    Czy ja wiem.. U ciebie taki a nie inny odbiór spowodowało parę czynników, nie tylko klasa wyższa- niższa auta. Był to też silnik, prawdopodobne niedoróbki jakościowe nowego auta itp.

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

A nie uwazasz, ze w wyzszej klasie auta spada prawdopodobienstwo niedorobek jakosciowych? Poza tym do lepszych aut raczej nie wklada sie 1.6 o mocy 132 KM

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

Ok, jest pare takich wyjatkow, jednak ja sie nie zgodze. Z moich doswiadczen z ogolnie pojeta "wyzsza klasa" wynika, ze roznice w wykonczeniu, jakosci i trwalosci materialow (mowa o wnetrzu) sa czesto nokautujace dla tanszych aut.

Uprawnienia umieszczania postów