Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Auto do 35 tys. dla dwóch osób + spory bagażnik

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

No ale Corolla to nie segment B, wcale więc mnie nie dziwi, że w Fabii jest mniejszy. Jeżdzę taką więc wiem, że to porządne i poprawne auto. Akurat mam wersję Comfort, z automatyczną klimą, podgrzewanymi fotelami, tempomatem, tak więc wszystko co do szczęścia potrzebne w miejskim aucie jest - a nawet więcej (tempomat). A zdarzyło mi się nią jechać w trójkę na weekend i bagażnik był wystarczający. Nie będę się rozwodził na temat tego co zabierają osłony - bo są niewidoczne, a nie mam zwyczaju tarzać się pod autem. Wg mnie jest wyższa o dobra 2-3cm i na pewno mogą nią podjechać pod krawężniki niedostępne dla Passata.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Ale kolega szuka auta dla ojca które ma zastąpić Corolle i bagażnik ma mieć duży. Ten w Fabii jest ok, ale to nie te rejony. Inaczej byśmy mogli poszukać propozycji z wspomnianych już przeze mnie aut segmentu B. Tempomat w miejskim aucie to akurat do szczęścia nie jest potrzebny. Ale bywa potrzebny w trasie.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    Toyota Rav4 Hybrid '17

Domyślnie

Rzeczywiście w grę wchodzi klasa B (wyrośnięte) lub C. Ze względu na budżet myślę o takich autach jak Kia Rio albo trochę starsze a większe Hyundai i30, Kia Ceed, Chevrolet Cruze. Zastanawiam się też czy przy przebiegu rocznym rzędu 10-12 tys. km warto rozpatrywać diesle czy lepeij proste benzyny z opcją LPG.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Soul ma strasznie mały bagażnik.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze

Auto
    Toyota Rav4 Hybrid '17

Domyślnie

Myślałem ewentualnie o Rio w wersji sedan przy założeniu, że jadą dwie osoby i składamy tylne siedzenie to powinno być OK. Kia Soul to nie jest samochód dla 60-latków

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Czemu ja przeczytałem Soul?. Sedan rio to w sumie dobra propozycja, ale nie ma dużego wyboru na rynku. No i cena to trochę ponad 35 tys:/ http://otomoto.pl/kia-rio-C32469724.html Dużo więcej jest Fiatów Linea

Domyślnie

Ciężko będzie znaleźć coś praktyczniejszego od 301/C1-Elysse w ich cenie, z 1.6 w LPG myślę że byłaby dla Was idealna opcja.

Auto
    Toyota Rav4 Hybrid '17

Domyślnie

Po rozmowach z głównym zainteresowanym poszukiwania kierują się jednak w kierunku używanych, 2-3-letnich diesli. Faworytami są Hyundai i30 i Kia Cee'd 1.6 diesel w wersji hatchback

Uprawnienia umieszczania postów