Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Audi RS5 Cabriolet

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    M3 to fantastyczny samochód, ale nie ma AWD. To samo Mercedes ze swoim C63 AMG. I Cadillac.
    Z tego względu, mając taki dylemat, rozglądałbym się za "półką niżej", czyli 335xi, S5 i C/E 350 4MATIC.

jeśli potrzebujesz AWD to samochód o tym charakterze tak czy inaczej nie jest dla Ciebie. Dla mnie osobiście Audi RS 5 jest nudne w prowadzeniu i o wiele bardziej cenię M3 a nawet C63, które z kolei jest zbyt zwariowane dla mnie do szybkiej, precyzyjnej jazdy, ale i tak daje więcej satysfakcji z prowadzenia. no i silnik Mercedesa jest zdecydowanie najbardziej charyzmatyczny z tego grona. więc RS 5 może być fajne w odosobnieniu, ale akurat w tym przypadku przy porównaniu z konkurencją nie wypada aż tak mega
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Nie jeździłem żadnym z nich, więc się o prowadzeniu tych konkretnie modeli nie wypowiem. Obcowałem jednak z bardzo mocnymi samochodami z RWD, a także z AWD i choć przyznam, że to pierwsze zapewnia większe emocje, na co dzień wolę AWD, ze względów bezpieczeństwa. Nie jestem rajdowcem, nie dysponuję taką techniką, żeby z pewnością siebie śmigać w każdych warunkach takim M3, a tym bardziej Mercem. Zresztą... C63 AMG, przy całym swoim szaleństwie i charyzmie (które doceniam!), nie jest chyba najlepiej oceniane nawet przez owych rajdowców. Co innego M3. Zdaję sobie sprawę, że w swojej kategorii - sportowych niedużych coupe - to może być faktycznie najlepszy samochód świata. Ale ulica to nie tor, ja nie Vettel, a Polska to nie Floryda, żeby nie przejmować się warunkami atmosferycznymi. W tej sytuacji powiedzenie, że skoro wolę AWD, to tego typu samochody są nie dla mnie jest absurdalne i najwidoczniej było również absurdalne dla ludzi z Audi, skoro jednak zdecydowali się na taki napęd. Po prostu, co kto woli.

Uprawnienia umieszczania postów