Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Kamerka Samochodowa

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Kamerka dobra rzecz, ale jak już ktoś powiedział, służy do chronienia własnego tyłka, a nie bawienia się w szeryfa. Tak jak Kruq pisze, nie raz widuję jakieś filmiki w internecie, to aż żal mi tego kto to wrzucił, musi mieć nieźle pod górkę w życiu. Co do Agenta, to przecież od zawsze jest JP, ale na maks 70%...
    Ja sobie prawie rok temu sprawiłem SJ 4000, nagrywa spoko, a jak potrzebuję to ją wyciągam, wkładam w obudowę i nurkuję

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Królowa lawet

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Skoro miałeś takie sygnały jak na CB tzn. tym żółtym potworem jeździsz jak debil i masz w tyle swoje życie, innych? No to się nie dziwie, że się sprzeciwiasz. Kup rozum. No bo po zwracaliby ci uwagę?
    To zbyt mocne słowa Po prostu ludzi boli to, że nie stoję jak inni grzecznie w korku i szeryfują. Szczególnie kierowcy dużych mobili mają na tym punkcie kompleksy, a dobrze wiedzą, że jak ja taką małą pchełką sprytnie gdzieś zjadę czy zmienię kierunek, to on w tym czasie nie zdąży nawet biegu zapiąć. Ale sadzić się musi taki jeden z drugim.

Najpierw się zorientuj, a potem wciskaj swoje głupoty.
    W tym sęk, że się orientowałem w temacie, bo sam chciałem taka kamerkę nabyć (niestety w GP nie da się). Dla porównania zobacz filmiki z G1WH. Ja nie widzę różnicy między nią, a Twoja, a cena o polowe niższa.

No i całe szczęście, że nie ma podanej prędkości. Brakuje jedynie wbudowanego GPS, ale uważam, że to niewielka wada.
    GPS i prędkość to obosieczna broń. trzeba uważać.
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Ja sobie prawie rok temu sprawiłem SJ 4000, nagrywa spoko, a jak potrzebuję to ją wyciągam, wkładam w obudowę i nurkuję
    Tydzień temu kupiłem Firefly 6S i podobnie mam zamiar używać, naprawdę bardzo dobra jakość za te pieniądze, a uniwersalność nieporównywalna

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    sam chciałem taka kamerkę nabyć (niestety w GP nie da się)
    Że niby co ma model samochodu do kamerki? 12V wszędzie takie samo

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Dla porównania zobacz filmiki z G1WH. Ja nie widzę różnicy między nią, a Twoja, a cena o polowe niższa.
    z tego co się orientuję w g1wh chińczyki zmieniali podzespoły i oprogramowanie jak im się chciało i jedna g1wh może nagrywać lepiej niż druga

Auto
    Renault

Domyślnie

a może ktoś z Was miał w rękach Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI?? jak z jakością tego urządzenia?? Jakiej jakości filmy??

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

zależy ile chcesz wydać, najtańsze co ma ręce i nogi to b40c(klon viofo a118c) którego idzie wyrwać za <120zł u chińczyka a nagrywa całkiem sensowne 1080p, można go zamontować za lusterkiem, w ogóle nie przeszkadza w trakcie jazdy i działa bezobsługowo

Domyślnie

Miałem kiedyś taką tanią chińszczyznę i z początku było ok, ale po może roku czasu już szlag ją trafił. W sumie sam zastanawiam się nad kupnem ale jak już to lepiej dołożyć trochę kasy i kupić coś konkretnego za 300-400 zł.

Domyślnie

bez kamerki to w ogóle ostatnio strach jeździć… też muszę w końcu kupić. Po tym, jak ledwo udało mi się uniknąć czołówki, bo jakiś debil wyprzedzał na trzeciego na podwójnej ciągłej - wolę mieć wszystko nagrane

Uprawnienia umieszczania postów