Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 83

Wątek: Kamerka Samochodowa

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    stary, tam masz nie dość, że przejście dla pieszych, podwójną ciągłą, to jeszcze zakaz wyprzedzania i ograniczenie do 60 kmh. wybrałeś chyba najgorszy moment z możliwych. widziałeś, w ogóle co się dzieje przed tymi autami, czy tak chciałeś się podczepić - a vanowi się udało, to może mi się też uda.
    Nie jestem z tych co jeżdżą na złamanie karku (choc mam nagrania takich aut), zwykle zostawiam sobie duży margines błędu. Tam poza tym jest bardzo długa (5 km) prosta i do tego z górki, więc jest świetna widoczność.
    I może zejdźcie już ze mnie bo się zamknę w sobie i uśmiercę ten moim zdaniem ciekawy temat

Paweł.
    W internecie jest pełno programów to prostej obróbki Video. U mnie 3 minutowe nagranie FHD zajmuje niecałe 500MB, Te 30 sekund mojego nagrania ważyło 65 MB, nadal dużo ale już bardziej przywoicie, a upload do YouTube jest brdzo prosty.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Orientujecie się, czy standardem w kamerce samochodowej jest stabilizacja obrazu, czy to raczej droższe modele są w to wyposażone. W takich warunkach w których jest używana ta funkcja stabilizacji byłaby jak najbardziej przydatna, z drugiej strony nie chcę przepłacić.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

W najtańszych jest elektroniczna niwelacja, obraz lekko pływa, a w tych lepszych optyczna ale to już te najdroższe mają.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Powrócę jeszcze do tematu rzeczonej kamerki / rejestratora samochodowego - zastanawiałem się ostatnio czy byłoby to właściwe rozwiązanie do celu, do którego chciałbym takowe urządzenie wykorzystywać. Zależy mi na nagrywaniu swojego pojazdu w nocy, a takie rejestratory są przecież w większości zasilane z zapalniczki (z tego co czytałem te nieco droższe mają akumulatorki, ale te wytrzymują gdzieś do 3 godzin). Trochę ostatnio o tych kamerkach poczytałem i się zacząłem właśnie nad tym zastanawiać. Przychodzi Wam może coś innego do głowy jak móc przez noc "kontrolować" stan swojego auta (pomijam wspomniane rejestratory i monitoring osiedlowego parkingu, którego nie ma)?
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

@Patryk R. Część kamerek ma funkcje aktywacji na ruch, to oszczędza akumulatorek. Chyba, że chcesz nagrywać bez względu na to czy się coś dzieje czy nie. Ja w aucie mam kilka gniazd od zapalniczek, które działają po przekręceniu stacyjki, a kilka mam takich które działają zawsze ( tak chyba jest we wszystkich autach, nie? ). Wystarczy podpiąć kamerkę pod takie gniazdo ze stałym zasilaniem i gotowe - nagrywasz cały czas. Jeśli takiego nie ma, to jestem pewny że dobry elektryk w pięć min. przerobi gniazdo tak że będzie zasilane na stałe.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Spać w samochodzie

nic lepszego niż porządne autocasco nie ma, ewentualnie pzu oferuje takie coś jak minicasco jak nie chcesz płacić kilku kafli rocznie i ono obejmuje wszystkie kradzieżowe/wandalowe/żywiołowe sprawy

inna sprawa że kamerka z zapalniczki ci nie rozładuje akumulatora w ciągu nocy, ale to i tak słabe zabezpieczenie bo jak cię mają okraść to i kamerkę wezmą

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Mam to trochę inaczej zaplanowane niż nagrywanie z własnego samochodu. Dziękuję Panowie za cenne porady.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Domyślnie

Warto rozważyć taki model od Fergusona http://www.ferguson-digital.eu/pl/re...ve-shd100.html. Moim zdaniem jedna z lepszych kamerek dostępnych w ogóle na polskim rynku (w rozsądnej cenie).

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem że to kolejna kamerka z chin z naklejonym innym znaczkiem i zawyżoną ceną, a okazuje się że to jest kamerka z chin z naklejonym innym znaczkiem i całkiem rozsądną ceną xd Na aliexpress nie idzie tego poniżej 100€ znaleźć

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Witam!
    Zdecydowałem, że najwyższa pora zaopatrzyć się w narzędzie do walki z bezkarną i zakłamaną milicją. Jeżdżę dużo w nocy i zależy mi na jakości nagrania. Wiem, że jakość i noc to dwa wykluczające się pojęcia...
    Pytania:
    Czy są kamerki pokazujące prędkość jazdy na nagraniu?
    na ile h nagrania starczy karta 32 GB przy maksymalnej jakości HD? Często cały dzień jestem za kółkiem i jeżeli nagranie zapętla się po 2 h to trochę kiepsko...

Proszę o linki do przykładowych wideo-rejestratorów.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Uprawnienia umieszczania postów