Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 23 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 224

Wątek: BMW 335D xDrive MSport 2014 F30/Mercedes-AMG C43 Coupe 2017

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

jest normalna gwarancja, taki sam pakiet serwisowy standartowy czy tez rozszerzony, jak kto chce. Dzieki takim sposobom finansowania mnostwo ludzi zmienia auta co 2-3-4 lata. Moj brat zaputal sie o finansowanie BMW w Polsce, nie chcial placic wiecej niz ja w UK za auto warte mniej - niestety oferta byla zenujaca....

a teraz z innej bajki - juz na myjni "fachowiec" porysowal maske, 2 male ale widoczne ryski tak okolo 5 cm kazda.
    I na dokladke ktos ukradl zakretki od wentylow bo ladne metalowe byly, ale tylko z 1 strony, pewnie dzieciaki na podworku gdzies, nawet nie wiem gdzie, mam tylko podejrzenia . moze im sie do czegos przydadza?
    ...................f*..perfect

Domyślnie

Do roweru
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Znam ten bol z nakretkami do wentylkow ... :/ od kiedy mi zniknely dwa komplety jezdze ze zwyklymi czarnymi plastikami.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

chyba kupie jakis plastik wlasnie. Zaczalem sie wjezdzac w auto juz troche i zaczynam sie bawic, zwlaszcza na rondach i zakretach. Ciezko wytracic je z rownowagi, ale i tak jest sporo frajdy, no i to niesamowite przyspieszenie z kazdej predkosci.....coraz bardziej mi sie podoba. Jedno czego mi brak to ten dzwiek z benzyny, zwlaszcza w tunelach, parkingach podziemnych itp . No coz, po poprzedniej benzynie zawsze chcialem miec diesla bo wszyscy dookola tylko dieslami jezdza i mialem wrazenie, ze cos mnie mija. Teraz mam i troche juz wiem, za 2.5 roku zobaczymy co dalej.

Auto
    Opel Sintra

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez piono Zobacz posta
    jest normalna gwarancja, taki sam pakiet serwisowy standartowy czy tez rozszerzony, jak kto chce. Dzieki takim sposobom finansowania mnostwo ludzi zmienia auta co 2-3-4 lata.
    Mnóstwo ludzi? Eh, tylko pozazdrościć...

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

tak, liczby mowia same za siebie - 2.26 mln sprzedanych nowych aut w 2013. http://www.theguardian.com/business/...year-high-smmt
    a najlepsze sa miejsca 7 i 9 - BMW 3 i BMW 1 razem ponad 80000 sprzedanych nowych aut . Ale 120tys Fordow Fiesta i ponad 80 tys Focusow tez robi wrazenie.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

I jak wrazenia? Czy auto nie wydaje sie za nudne w porownaniu z 335i?

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

wrazenia sa super, auto jest inne niz E92 335i, tamten byl bardzies surowy, bardziej sportowy pewnie przez zawieszenie. Ale ten F30 nie jest w zadnym calu nudny. Jest wrecz fenomenalny, a jak trzyma sie go w trybie Sport to juz zupelnie inna bajka. Na codzien jednak jezdzac do pracy rzadko moge korzystac z tego trybu raczej uzywam Active Cruise Control non stop z powodu korkow na autostradzie, jak zwykle, codziennie, o tej samej porze w tym samym miejscu .
    przejechalem 4000 mil, srednie spalanie 40mpg czyli 7l/100km .

Zastanawiam sie czy ktos wie w jakim salonie BMW w Polsce mozna dostac jakis upust? W Lodzi nawet nie chca sluchac o jakimkolwiek ( nie, nie kupuje drugiego w Polsce, brat chce... )

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

A w którym łódzkim salonie oglądał? Mnie doszły słuchy, że w Tłokińskim są bardziej skorzy do negocjacji niż u Bednarka. W ogóle odnoszę wrażenie, że u Tłokińskiego obsługa jest lepsza, milsza i bardziej profesjonalna.

Domyślnie

Niech jeździ po salonach i pyta o oferty, bo wiem że jest możliwe wynegocjować duży rabat w BMW.

Uprawnienia umieszczania postów