Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 227

Wątek: BMW 335D xDrive MSport 2014 F30/Mercedes-AMG C43 Coupe 2017

Domyślnie

Świetny samochód, gratuluje. Nie miałem okazji niestety zobaczyć jak odpycha się 335d, ale już 328i było dla mnie idealnym samochodem chyba pod każdym względem. Samochód uszyty na miarę. Pisz o tym samochodzie jak najwięcej !

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Co to za wichajster przylepiony do szyby powyżej lusterka wstecznego??
    Kamera pokładowa, którą kupiłem kilka lat temu i przeleżała kilka lat w szufladzie, ale do nowego auta postanowiłem podłaczyć....wkrótce pewnie zniknie albo zmieni się na inna bez kabli i mniej widoczną.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Pewnie antyradar.
    Auto jest cudowne i szczerze gratuluje...ale zawsze mozna pomarudzic. Siedziałem w f30 i jakosc jest dobra ale ta kolorystyka jest sucha. Mam taka w passacie. Takie wnetrze czyli czarno-srebrne jest strasznie przybijajace. Jesli zamiast aluminium pojawiłoby sie ciemne drewno było by fantastycznie. Te 19" felgi z m pakietu tez nie prezentuja sie ciekawie. Najciekawszy design jest w serii 4 http://www.netcarshow.com/bmw/2015-4...llpaper_29.htm pewnie maja takim rozmiar i osadzenie No i na koniec przez xdrive nie ma sportowego zawieszenia wiec auto stoi za wysoko przez co traci na agresywnosci. Przydały by sie krotsze sprezyny. Poza tymi trzema szczegołami jest porostu fantastyczne. Szerokosci...
    Standardowo w M pakiecie jest niebieska listwa obok aluminium ale nie bardzo mi tu pasowała i zamieniłem na czarną błyszczącą. Te felgi co pokazałeś są dostępne do wersji Luxury nie do MSport. Drewna nie lubię, nie pasuje mi do sportowego raczej wnętrza. Gdybym wziął Luxury to jasna skóra i drewno zamiast aluminium jest standardem, ale to trochę nie mój styl.

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Gratulacje, szybkie, oszczedne i 4 lapy! Przy takich przebiegach nie dziwie sie, ze zdecydowales sie na diesla.

Czy miales okazje pojezdzic po ostrzejszych zakretach? Jak spisuje sie pod katem przychylu budy w porownaniu z 335i na Mkowym zawiasie? Przechyla sie duzo wiecej?
    W opisie nie widze zawieszenia, czy do xDrive tez daja obnizone Mkowe, czy standard? Czy tez masz adaptacyjne?
    Jeździłem po znanej mi krętej drodze. Auto jest o wiele bardziej komfortowe i o dziwo pewniejsze w zakrętach. już zauważyłem, że znane mi zakręty mogę przejechać o wiele szybciej i pewniej niz E92. Aczkolwiek jest troche za dużo tzw body roll czyli przechyłów, tak mi się wydaje.
    Zawieszenie jest w opisie - adaptacyjne. Jak przeczytałem na jednym z najlepszych brytyjskich forum to konieczność przy xDrive. Ale to nie jest sportowe.

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    Fura gruba. Trochę szkoda, że klekot ale można to zrozumieć jeśli faktycznie jezdzisz po 50k rocznie.
    nie robie po 50tys km rocznie. Gdybym myślał tylko o ekonomii i potrzebach to 318d by wystarczył mi w zupełności. To, że wybrałem ten model wynikało z chęci posiadania szybkiego auta, z którego będę miał radość, troche ekonomii i czystej matematyki - 330d był raptem 10 czy 20 funtów tańszy, a 320d( nie brałem w ogóle pod uwagę z powodu nieznośnego dla mnie dźwięku) przy podobnym wyposażeniu mimo początkowo niższej ceny w kontrakcie wychodził około 50-60 funtów taniej. Z drugiej strony 335i był o jakieś 50 funtów droższy. Miesięcznie oczywiście. Biorąc pod uwagę 50 km dojazdów do pracy wybrałem więc diesla. Realia w UK są trochę inne niż w Polsce, możliwości finansowania aut to zupełnie inna bajka.
    ...................f*..perfect

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Spróbuj może poprowadzić jakoś inaczej kabel od kamerki jeśli jest wystarczająco długi. U mnie wygląda to tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140415_071336.jpg
Wyświetleń:	316
Rozmiar:	161.8 KB
ID:	5722

A co do dźwięku to posłuchałem kilku filmów z tym silnikiem w necie i możliwe, że nie jest to sztucznie generowane. Cayenne w klekocie brzmi podobnie (choć bmw jeszcze lepiej). Zdecydowanie lepiej niż np. benzynowe 1.8 TSi.

Pewnie to zasługa odpowiedniej konstrukcji wydechu. Oczywiście wystarczy wysiąść z auta, usłyszeć pracujący silnik i czar pryska. No i te brakujące 2k rpm na obrotomierzu

Choć trzeba oddać sprawiedliwość, że benzyny z bezpośrednim wtryskiem też nie pracują zbyt pięknie na postoju. Bez porównania do np. Hondy VVTi.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Vvti to system w toyocie

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Zasadniczo to system u każdego producenta, który stosuje zmienne fazy rozrządu (Variable valve timing czyli VVT), również w Hondzie. Inna rzecz, że każdy nazywa to po swojemu:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Variabl...e_nomenclature

Ale niech będzie, że dałem się złapać na drobnej nieścisłości

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

jak znam zycie to kamera wkrotce wroci do szuflady bo ten kabel w istocie mnie irytuje. Jest dlugi chyba na 3 metry i moze rzeczywiscie cos podlubie, inna sprawa ze kamera dosc stara i w sumie jakosc nie nadzwyczajna, numerow tablic to w ogole nie widac. zastanawialem sie nad zakupem czegos innego na przod i tyl z trybem czuwania i automatycznego nagrywania w razie stukniecia np na parkingu, chcociaz nie wiem jak to dziala. bo jak zacznie nagrywac po ...to i tak nie ma juz czego zapisywac..jak znajde link to wrzuce dzwiek spod maski silnika w czasie jazdy - robi wrazenie.

znalazlem, polecam odsluch
    http://www.mysharedfiles.co.uk/Image...5xd/Sound.html
    i jeszcze jedno porownanie:
    http://www.youtube.com/watch?v=HORqoJiY9L0
    ...................f*..perfect

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Gratuluje wyboru auta oraz konfiguracji, oby sluzylo dzielnie. Nie czujesz ze wnetrze, mimo 4 drzwi jest ciasniejsze niz w poprzednim aucie ?
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Przecież F30 jest obszerniejsza wewątrz od poprzednika.

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Przeciez pytam o odczucia uzytkownika piono, a nie stwierdzanie papierkowych faktow.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

Jakie sa lepsze mozliwosci finansowania w uk?

Uprawnienia umieszczania postów