Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 9 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88

Wątek: 2014 Mercedes-AMG GT

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2014 Mercedes-AMG GT

Oddział Mercedes-AMG zapowiada drugi, przygotowany w całości przez siebie model po SLS AMG, który będzie pozycjonowany nieco niżej. Premierę modelu GT (wcześniej domniemane "SLC"), który ma występować pod marką Mercedes-AMG zwiastują dwa zdjęcia wnętrza:

Źródło: Mercedes-Benz

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Wnętrze średnie jak na auto w ogólnym pojęciu i bardzo słabe jak na auto sportowe, misz-masz bez ładu i składu. Jakby górną część deski projektowała jedna osoba, a dolną druga. Niestety, pierwsze wnętrze nowych Mercedesów, które im nie wyszło.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

W weekend przy okazji Orlen Maratonu miałem okazję obmacać większość z palety Mercedesa w tym parę modeli AMG - i tak myślę, że już się trochę przyzwyczailiśmy do ładnych wnętrz nowych MB. To też jest piękne, tylko prościej narysowane niż u pozostałych modeli. Dobrze wygląda układ czwórek pośrodku: 4 nawiewy, i 2x4 duże przyciski na wzór V8. Brakuje mi tak ciekawego pomysłu połączenia boczków drzwi z deską rozdzielczą, jak np w C albo S klasie. Piękna kierownica.
    Pozdrawiam,
    Tomek

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Redaktorzy interii wypalili, że jest to następca SLSa.
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Na drugim zdjeciu widze ekspres do kawy made by AMG ? ))

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Kapitalne wnętrze! Ta masywna konsola centralna przypomina mi troszkę Aventador'a z tym, że w Mercu wygląda to znacznie lepiej. To będzie udany model

Awatar virago750
    Auto
    Fiat

Domyślnie

Ja już dużo widziałem, ale umiejscowienie przycisku od awaryjnych to jest dla mnie nowość To jakby zaprojektowali całe wnętrze, miliony już wydali i nagle ktoś pomyślał "scheiße, jeszcze awaryjne muß sein" i znaleźli jedyne miejsce. W ogóle ten próg przy podsufitce jest dziwny, może bez szyberdachu to wygląda inaczej.

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Szczerze ten pomysł na przycisk awaryjnych jest genialny Przecież awaryjnych używa się bardzo rzadko, a upychanie go na konsolę jest trochę bezsensowne.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Awaryjnych wcale się tak bardzo rzadko nie używa, przede wszystkim w mieście. Miejsce jest w porządku, ale cały projekt średnio mnie przekonuje. To na pewno jest przyjemne wnętrze, ale jeśli to ma być jeden z najwyżej pozycjonowanych Merców, to nie porywa. A chyba powinno. Może w innym zestawieniu kolorów i materiałów będzie lepiej.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Ostatnio wpadł mi w ręce kodeks drogowy i wyczytałem tam ( o czym wcześniej jakoś nie słyszałem ) że tylko w Polsce jest przyzwolenie na mruganie awaryjnymi np. w podziękowaniu a poza granicami PL skutkuje to mandatem, zwłaszcza w DE.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Uprawnienia umieszczania postów