Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 88

Wątek: 2014 Mercedes-AMG GT

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Nie sądziłem, ze Merc stworzy coś, co będzie gotowe stawić czoła F-Tajpowi. Najbardziej obawiałem się wpakowania układu wydechowego z jakiegoś miejskiego auta i zainstalowanie głośniczków w kabinie, ale jak widać nie poszli w ślady BMW. Bulgot na niskich obrotach jak w muscle carze, coś pięknego.

Awatar Razer

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo740 Zobacz posta
    Super GT silnik ma być w nim dziełem sztuki ale SLS bardziej mi sie podoba. Może dlatego że przypomina w większym stopniu starego gullwinga. A SLS-A nie długo mają przestać produkować więc myślę że GT jest godnym jego następcą.
    Mimo podobnej sylwetki, nie jest on następca SLS'a

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

AMG GT to fantastyczne połączenie tradycyjnych proporcji samochodu sportowego z bardzo już odległej epoki z nowoczesnością. Właściwie z każdej perspektywy jest to samochód zaskakujący. Pozycjonowanie cenowe ustawione pod Porsche 911 i Jaguara F-type na pewno namiesza w segmencie. Przyjemność z jazdy również powinna być ogromna, bo auto jest zwarte niskie, szerokie, lekkie i ma doskonałą dystrybucję masy... no i wrażenia akustyczne, którym inżynierowie z Affalterbach poświęcają zawsze dużo uwagi. Największą zagadką od strony użytkowej będzie silnik, który wkrótce znajdzie miejsce również pod maską C63 AMG we wszystkich wersjach nadwoziowych.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Domyślnie

Czy tylko mi on przypomina z tyłu 911? ;-)

Awatar elcamino
    Auto
    A3/GolfVI/Cmax

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Czyżyk Zobacz posta
    Czy tylko mi on przypomina z tyłu 911? ;-)
    Mi troche tez..w szczególności tylne nadkola

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Mi przypomina z tyłu mix nowego 911 i starego 928... ale i tak jest mistrzowski. Jednyny zgrzyt to 4 nawiewy na srodku kabiny. Jestem ciekaw czy w nastepnym modelu w promocji dadza 5.

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Selespeed Zobacz posta
    AMG GT to fantastyczne połączenie tradycyjnych proporcji samochodu sportowego z bardzo już odległej epoki z nowoczesnością.
    Dokładnie, świetnie powiedziane. Znakomita mieszanka. Naprawdę trudno się zdecydować - czy ładniejsze jest AMG GT, czy F-Type. A to mówi bardzo wiele. I rzeczywiście spodziewać należy się świetnego prowadzenia i zjawiskowej ścieżki dźwiękowej, jak przystało na AMG.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Zlomnik.pl: Nie wrzucam tu zdjęcia AMG GT bo nie pasuje mi do koncepcji. Wygląda jak CLA z tyłem od SLS-a. Nic szczególnego.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Z pierwszym zdaniem nie sposób się nie zgodzić. Wszakże w nagłówku bloga widnieje napis:"Samochody nieciekawe, nieestetyczne i nieprestiżowe"
    Zdanie drugie oraz równoważnik, to nic innego jak wada wzroku połączona z kacem gigantem.

Uprawnienia umieszczania postów