Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Citroen C3 1.6 VTi Exclusive

Domyślnie Citroen C3 1.6 VTi Exclusive

Citroen C3 1.6 VTi Exclusive - Piękno w szczegółach

"Jeśli chcesz wydać ponad 60 tysięcy na małe autko do miasta, Citroen C3 nie jest pierwszym, jaki pojawia się w Twojej wyobraźni. Bo niby dlaczego miałoby być inaczej? Na pierwszy rzut oka nie zachęca niczym szczególnym. Ale bliższe poznanie ujawnia sporo piękna umilającego codzienność" - Marcin Bochenek

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Autko fajne, szczególnie silnik. Cena jednak mimo wszystko dosyć duża.

Mam wrażenie, że czegoś mi brakuje w tym tekście. Albo nie wspomniano o jakimś aspekcie samochodu, albo jest zwyczajnie krótki.
    No replacement for displacement

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Bardzo dobre auto, nie wiedziałem, że jest tak komfortowe. Niestety dopiero po rabacie cena robi się normalna. Podejrzewam, że na wyprzedaży rocznika można zjechać kolejne 7 tyś. Szkoda, że skrzynia nie ma 6-tego biegu. Choć to tylko w Polsce takie auta grają rolę rodzinnych i są zabierane w trasy. W mojej opinii auto ma także lekką nadwagę, jak na dzisiejsze czasy (pomijając Opla).
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

IMHO jedno z najlepszych miejskich aut obecnie oferowanych. Jest nieźle zrobione, bardzo ładne, ma porządne wnętrze, dobrą cenę, niezłe wyposażenie i benzynom nie można nic zarzucić. Dla mnie to mocny konkurent!

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Mnie również podoba się ten samochód, zwłaszcza z tym silnikiem, bo jest więcej niż wystarczający. Miejsca w nim może nie za dużo, ale jak dla mnie byłoby w sam raz, tak przytulnie. Materiały też w porządku. Niestety, tandem 'marna skrzynia biegów + marne wyciszenie' nie jest dobrą rekomendacją. Gdyby się jeszcze okazało, że układ kierowniczy jest mdły, to mogłoby być zbyt wiele. A szkoda. Nie wiem, jak z ceną, tzn. zdaję sobie sprawę z tego, że Citroen słynie z rabatów, ale nie wiem, za ile naprawdę można wyrwać taki samochód w salonie, ile % schodzą z ceny i jak łatwo. Bo cena katalogowa jest niezbyt zachęcająca, dobrze więc, że to w sumie fikcja.

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

Samochód jest jak najbardziej ok, jeden problem jest taki ze musimy brać najdroższe wyposażenie aby mieć silnik 1.6 dlatego i cena jest wysoka.

Pink Sam się kiedyś zastanawiałem nad C3 tylko z silnikiem 1.4 95 KM w wersji Seduction podajże z pakietem miejskim i z pakietem Chrom za 41 kk wiec cena jak najbardziej akceptowalna

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    Nie wiem, jak z ceną, tzn. zdaję sobie sprawę z tego, że Citroen słynie z rabatów, ale nie wiem, za ile naprawdę można wyrwać taki samochód w salonie, ile % schodzą z ceny i jak łatwo. Bo cena katalogowa jest niezbyt zachęcająca, dobrze więc, że to w sumie fikcja.
    Idąc tropem www.promo.citroen.pl 1.6 Exclusive można wyrwać już za 51 tysięcy złotych, bardzo atrakcyjna oferta.
    #drivetastefully

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

jak brać Citroena, to tylko w Exclusive!
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Wg mnie stylistycznie to auto bardzo poleciało, a to bardzo dziwne, gdyż widuje 1 generacje w wersji Exclusive i robi lepsze wrażenie niż ta nowa, może to rzecz gustu, ale znajomi mają podobne zdanie. Niby podobne do poprzednika, ale jednak nie tak samo dobre pod tym względem (design). Cała reszta jak najbardziej ok, a z tym silnikiem to już w ogóle bajka.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    W mojej opinii auto ma także lekką nadwagę, jak na dzisiejsze czasy (pomijając Opla).
    1075 w wypasionym aucie ze sporym silnikiem? To naprawdę niedużo. Ogólnie auta teraz przytył i nawet maluchy schodzą poniżej tony tylko w podstawowych wersjach z ok. litrowym bździłkiem pod maską.

Uprawnienia umieszczania postów