Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Autko dla żonki...

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Jeśli auto dla spokojnie jeżdżącej kobiety to lepiej więcej niż mniej. Jeśli już SUV bez 4x4 to chociaż niech prześwit będzie solidny. Zresztą do twarzy mu z tym, nie wygląda głupio jak niektóre auta z wielkimi dziurami w nadkolach.

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

@Ryjas tylko że QQ z benzyną tylko w manualu automat jest must have! Żonka jeździ spokojnie i po mieście, także prześwit się przyda.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Ale automat w Capturze chyba taki sobie :/ http://www.autogaleria.pl/auto_test/...ntens,807.html. Osobiście nie sprawdzałem.
    Mi się osobiście tez 2008 podoba, ale wiem że kobietom niekoniecznie.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Moim zdaniem wszystko wygląda w miarę logicznie i prosto.

Crossover, który ma się podobać mieć wysoki prześwit i automatyczną skrzynię biegów i coś więcej niż 4 koła. A akurat Captur spełnia wszystkie kryteria. A automat raczej nie ma być szybki i super wydajny, tylko ma służyć do tego żeby jeździć bez machania wajchą. A ten jest wystarczający dla kobiety. Jeżeli Captur się podoba to bym się nie zastanawiał, dodatkowo renault daje fajne rabaty pakiety itd.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

przejrzałem test z linku Ryjasa i jestem w lekkim szoku
    po pierwsze MASA! 1300 kg? Większy S-Cross waży mniej z większym silnikiem i napędem na 4 koła...
    po drugie SPALANIE: 10 litrow w cyklu mieszanym? Mi Żona jeszcze 8-miu nie przekroczyła jadąc (a jakże!) do rodziny w Niemczech

Captur jest bardzo ładny i fajnie - kolorowy ale ja osobiście bym nie zaryzykował 1.2 TCe + EDC + takie spalanie.
    Zwłaszcza, że o EDC słyszałem od właścicieli Clio RS dużo złego. A jak chcesz auto na parę lat do korzystania a nie do biegania po serwisach to kup cokolwiek innego

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Następny zaczyna biadolenie o awaryjności Francuzów. A DSG to się nie psuję i skrzynie AISIN japońskie jedne z bardziej awaryjnych, skończ bo jesteś śmieszny.

Silnik sprawdzony 1.2 TCE na rynku od 2009 roku. A na wszystko jest gwarancja, dla mnie SX4 S-Cross wygląda jak Wieloryb bo crash teście, może komu innemu się podoba, ale stylistycznie poszli do tyłu.
    Ostatnio edytowane przez hondacbr11 ; 09-05-2014 o 13:10

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

ano Cross jest bardziej praktycznym autem, takim rodzinnym z juz calkiem sporawym bagaznikiem
    Captur jest bardziej zabawkowy (w pozytywnym sensie), zrywa sie do skoku nad kraweznikami swoim wygladem

Moze dobry kolorek i jakis pakiet listew pomoglby "uratowac" bleak-crossa ?

Dobra pierdu pierdu trzeba pojechac jednym i drugim, moze sie okazac ze jedno znacznie lepiej skreca i bedzie po sprawie :P Albo automat bedzie "szarpal"/"myslal" i tez z glowy wybor.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

o awaryjności francuzow moge dwa tomiki poezji napisac bazujac na wlasnych doswiadczeniach z clio 3 1.2 tce.
    wiec wsadz te swoje madrosci w rąb i przestan wypisywac te zalosne teksciki - kultury sie naucz i dostosuj do poziomu dyskusji.

- - - Aktualizacja - - - -

Kedirak czysto do miasta S-Cross moze byc przyduży tak na prawdę - to nie do końca alternatywa dla Captura - różnica na dlugosc to 20 cm wiec i malo i duzo. Poza tym roznica cenowa jest spora (chociaz zwroci sie zapewne w kosztach paliwa w jakiejs tam czesci).

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Ja swoje też wiem i nigdzie nie jest kolorowo i nikt nie ma miliona kredek. Wszędzie znajdzie się czarna owca. A S Cross jest po prostu brzydki. Ale to już moje zdanie, pieniądze są autora tematu, żona też, skoro uparła się na Captura to bym nie protestował, auto ma gwarancje przebiegów nie będzie robiło milionowych, dla mnie prosta kalkulacja. A ostatnim ładnym Suzuki jest Swift i poprzednia Vitara taka którą Driver posiadał.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

No jesli jest blisko 2-3 litry na paliwie - jak popatrzec na testy - to ten blisko tysiaczek rocznie w kieszeni zostanie. ( Z drugiej strony .. byli tacy dziwni co twierdza, ze jak stac to trzeba lac choc ich nie rozumiem do konca ).

hondacbr - mi z suzuki sie akurat jedynie wlasnie nowy cross podoba tak z kazdej strony. ale IMHO nasze upodobania wygladowe to sie sprowadzic moga tutaj jedynie do zastanowienia sie, jak uczynic inne auto ladniejszym, aby mialo w ogole szanse konkurowac z capturem..ktory wygladowo rzadzi.

Uprawnienia umieszczania postów