Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: BMW e46 330d Touring - warto kupować ?>

Auto
    brak

Domyślnie

330i nie ma nic ciekawego w kombi też

http://allegro.pl/samochody-osobowe-...g-v6-p-mt-0415

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

Ja to jeszcze odsiewam ogloszenia w stylu : ,,auto sprowadzilem dla siebie pol roku , rok temu ,,
    Bo to takie normalne jezdzic autem kilka mies i sprzedawac.

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez janekj Zobacz posta
    Ja to jeszcze odsiewam ogloszenia w stylu : ,,auto sprowadzilem dla siebie pol roku , rok temu ,,
    Bo to takie normalne jezdzic autem kilka mies i sprzedawac.
    To już akurat kwestia preferencji. Ja np. po zakupie auto zawsze doinwestowuję pod siebie, następnie jeżdżę kilka miesięcy i sprzedaję. Jestem na tym stratny, ale po prostu lubię jeździć różnymi autami. Każde ma dla mnie w sobie coś fajnego. Przed 130i miałem 118d, przed którą miałem Octavię, a teraz mam Passata B6 z 2009, przed którym miałem przez kilka miesięcy Peugeota 406 z 2000 roku - także każde auto z innej bajki. Nie zdarzyło mi się jeszcze na aucie zarobić, albo chociaż być na zero (przy 406 byłem tego bliski), ale która pasja nie kosztuje?
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Auto
    brak

Domyślnie

A powiedzcie czy jest sens kupować serie 5 w kombi np e60 ?? Wiadomo, więcej elektroniki ale i auto większe i przestronniejsze. Jakie opinie sią o tym modelu ? elektronika pada ?

Auto
    Opel Astra II 1.6 8V + gaz

Domyślnie

Osobiście oglądałem kilka 330d touring tyle ze z napędem xDrive, silnik jet bardzo dobry o ile jest zadbany, ogólnie dałbym ocene 5/5. W E60 bym się nie pchał, ponieważ dramatycznie urosły by koszty. Ale E46 zadbane z dieslem 3 litry to samochód na prawde świetny, o ile jest w miarę zadbany

Awatar Lorenzo
    Auto
    Audi A4 B6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez StoneCold Zobacz posta
    A powiedzcie czy jest sens kupować serie 5 w kombi np e60 ?? Wiadomo, więcej elektroniki ale i auto większe i przestronniejsze. Jakie opinie sią o tym modelu ? elektronika pada ?
    Jak się ma odpowiedni budżet to sens jest jak najbardziej, bo auto łączy świetny komfort i jak każde bmw daje dużo frajdy z jazdy. W dodatku ma imo piękną, ponadczasową linię. Niestety auto bardzo zaawansowaną konstrukcję i koszty utrzymania będą dużo większe niż w przypadku e46, (zresztą sama cena zakupu jest również dużo wyższa dla tego samego rocznika) a jeszcze jak się trafi egzemplarz po nieudolnych naprawach lub byle jak serwisowany to może się okazać przysłowiową studnią bez dna.

Auto
    brak

Domyślnie

Chodzi o to że e46 w kombi może być trochę za małe z tego co widziałem... a e39 ?? w kombi ? jak wygląda z nim sprawa z usterkami i silnikami i eksploatacja ?

Auto
    Opel Astra II 1.6 8V + gaz

Domyślnie

Tutaj mam info z pierwszej ręki, kumpel kupił w Niemczech za 6 tys euro 530d 193 konie z 2002r w pełnej opcji łącznie z TV i masażami. Najważniejsze, żeby było zadbane, jeśli takie jest, to nie ma co się martwić o usterki, bo takie zdarzają się wtedy bardzo sporadycznie. Super są zwłaszcza diesle 3 litrowe - nawet po 250tys km nie wykazują dużego zużycia. To samo z benzyniakami - są pancerne. Czy to wersja 520, 523, 525, są bardzo trwałe ale trzeba regularnie sprawdzać ich stan. Poza tym, V6... Ogólnie usterki od czasu do czasu występują, nie są to jednak jakieś wielkie awarie, auto ma już swój wiek. Silniki według mnie 5/5. Eksploatacja dałbym 4/5. Części jest bardzo dużo, diesle są raczej ekonomiczne, a benzyniaki dobrze współpracują z ewentualnym LPG.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Benty Zobacz posta
    Poza tym, V6...
    W BMW są rzędowe szóstki.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar Lorenzo
    Auto
    Audi A4 B6

Domyślnie

E39 będzie na pewno tańsze w utrzymaniu od E60 ale to auto nadal o bardzo skomplikowanej konstrukcji więc tanio i tak nie będzie. Ja swego czasu sam miałem na nie duże ciśnienie ze względu na świetne połączenie komfortu i przyjemności z jazdy plus dochodzi wysoka jakość wykonania i ładna klasyczna linia, jednak odpuściłem po naczytaniu się na forum BMW ile użytkownicy musieli wydać ma tzw. pakiet startowy ( były to kwoty w przedziale 5-10 tys.)
    Największą bolączką tego samochodu w naszych warunkach jest chyba zawieszanie - zaawansowane i mało trwałe przez co remont poważnie nadszarpnie budżet. Ponadto jak byś chciał kupić diesla to trzeba się liczyć z potencjalnym remontem turbo, układu wtryskowego czy zaworu EGR, a to w przypadku BMW kosztuje i to dużo. Jak kupować to imo tylko z pewnego źródła, najlepiej osobiście wybrać się po nie do Niemiec. Jednak nawet nawet jak kupisz egzemplarz super zadbany i chuchany to i tak w każdej chwili coś może ulec awarii bo nawet model z końca produkcji będzie miał te 11 lat na karku.

Uprawnienia umieszczania postów