Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55

Wątek: LPG?

Domyślnie

Mniej bezproblemowa, to chyba nie zaleta. Gwarancje maja wszystkie instalacje. Nie można uogólniać, bo można złożyć na STAGU dużo lepszą i dużo gorszą instalacje od BRC.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Haha oczywiście miałem na myśli że jest mniej problemowa tylko dwie myśli mi się spotkały i wyszło mniej bezproblemowa . W STAGU gwarancja jest tylko na niektóre elementy ( i to nie 24mc) a w BRC na wszystko.
    Moja strona - www.skynetic.pl

Domyślnie

Nie masz racji z gwarancją. Jest na każdy element instalacji, przez 24 miesiące bez limitu kilometrów.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

w starej Lagunie mam STAGa, zrobione na LPG 140 tyś km
    Jeszcze wtrysków nie wymieniałem w instalacji.
    Zero problemów jakichkolwiek

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Ogólnie to sam producent danej instalacji i gwarancja producenta to jedno. Drugą ważną kwestią jest warsztat w którym montujemy ową instalację i jego warunki odnośnie umowy użytowania jak i samej gwarancji wykonanej usługi.
    Moja strona - www.skynetic.pl

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MaurycyPoland Zobacz posta
    Ja będę chciał zagazować silnik 2.5 220 km w swoim aucie.
    silniki volvo 2.5T R5 gazują się bez problemu i dziwię się ludziom którzy jeszcze tego nie zrobili, pancerna konstrukcja

Auto
    Renault

Domyślnie

kupiłem sobie tą fabię z instalacją SEQUENT 32 i jestem na tą chwilę bardzo zadowolony. Nie ma żadnych problemów. A największy uśmiech mam wtedy jak podjeżdżam zatankować i widzę różnicę w cenie paliwa a gazu.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Poczekaj jak zrobisz ze 100 k km, jaka wtedy będzie kondycja silnika. W moim starym Mercedesie przez LPG urwał się zawór na jednym z cylindrów i ledwo do domu wróciłem z trasy. Gaz tylko do zapalniczek.

Domyślnie

Urwał się zawór ? A silnik pracował ? Przez LPG ? Zawory przy zasilaniu lpg lubią się wypalać, ale najczęściej przez kiepską instalacje/niedbały serwis. Ewentualnie przez montaż instalacji do silnika, który się do tego nie nadaje. W innym przypadku głowica może wymagać regeneracji po przebiegu ~200 000 na lpg. Ile w tym czasie zaoszczędzisz ? Podejrzewam, ze więcej niż 2500zł na remont.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

A to nie był W124 z mechanicznym wtryskiem?
    U mnie w W202 po ciut ponad 200 000 km na LPG było ok, wystarczało przestrzegać zaleceń serwisowych, tylko listwa wtryskowa padła. Tam była instalacja BRC, nie pamiętam jaki model.
    W PT też BRC sekwencyjne i po ~ 90 000 km i przestrzeganiu zaleceń też jest ok.
    W sumie to ojciec zakładał instalację do Poloneza Caro GLI w latach 90tych i zrobił na niej ponad 150 000 km bez remontu i wiem, że po sprzedaży też dalej jeździł dopóki go właścicielka nie rozbiła.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 06-01-2017 o 23:51

Uprawnienia umieszczania postów