Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: LPG?

Domyślnie

Tu nie ma co "sądzić", wszystko można policzyć. Są odpowiednie kalkulatory.

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

Ja Ci nie odpowiem czy zaoszczędziłem, ponieważ tak jak napisałem sprzedałem auto w benzynie, a kolega założył od razu gaz. Z tego co wiem jest mega zadowolony, także chyba oszczędza

Domyślnie

Nie chyba oszczędza a na pewno, jak dobrze założony gaz to nie będzie problemów a same zyski.

Auto
    w garażu

Domyślnie

Hej,proszę o pomoc. Niedawno zmieniłem auto na Saab 9-3, dwulitrowa benzyna, 2003r. Chcę założyć instalację gazową. Powiedzcie mi proszę na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze serwisu czy samej instalacji. No i może polecicie jakiś warsztat w Trójmieście?

z góry dzięki za pomoc.

Domyślnie

Każde źle założone LPG to jest problem dla auta. Generalnie warto pamiętać, że optymalizacja LPG z silnikiem danego pojazdu musi być zsynchronizowana.
    Moim zdaniem, najlepiej jest pytać od razu u producenta. Tak można uzyskać najkonkretniejsze informacje.

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Wiele firm niechętnie mówi o szczegółach dotyczacych instalacji bo wolą zeby przyjechać do nich na serwis z każdą pierdołą a nie zebys sam wiedział gdzie co i jak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dawmozilla Zobacz posta
    Hej,proszę o pomoc. Niedawno zmieniłem auto na Saab 9-3, dwulitrowa benzyna, 2003r. Chcę założyć instalację gazową. Powiedzcie mi proszę na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze serwisu czy samej instalacji. No i może polecicie jakiś warsztat w Trójmieście?

z góry dzięki za pomoc.
    Poświęć z 2-3h poczytaj jakiś serwis internetowy o LPG (ja mogę osobiście polecić CI http://gazeo.pl/) albo przekop się trochę przez magiczne miejsce zwane forum-lpg a będziesz wiedział na co zwrócić uwagę i tam na pewno pomogą Ci znaleźć jakiegoś gazownika z twojej okolicy który profesjonalnie zagazuje twoje auto.

Auto
    Renault

Domyślnie

a spotkał się ktoś z Was z instalacjami BRC i może powiedzieć coś na ich temat?? Mam okazje nabyć samochód (Fabia z 2009 roku silnik 1,4) i tam jest właśnie taka instalacja

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Brat ma BRC w megance, ten sam silnik co ja w Lagunie tylko ja mam Staga. BRC póki co trochę bardziej kaprysna, ale może to wynikac z gazownika

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Ogólnie sam bardzo polecam BRC bo pomimo że to trochę droższa opcja to jest po prostu nowocześniejsza, ma świetne wtryskiwacze i podobno jest mniej bezproblemowa. No i BRC ma gwarancje na wszystkie części przez 24 miesiące
    Moja strona - www.skynetic.pl

Uprawnienia umieszczania postów