Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Jakie systemy audio montują marki w swoich topowych modelach?

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Znaczy się źle się wyraziłem, same maty dobrej jakości są usztywnieniem. Za 500 zł obojga drzwi to całkiem dobra cena, co do firm CA nie mogę nic polecić.

Wygłuszanie tylnych drzwi bym sobie odpuścił i jedyne co zrobił to przestawił Fader na przód a tył odłaczył dobrze zrobiony przód z odseparowanym zestawem na wzmaku i sub w bagażniku daje świetne efekty. A głośniki w tylnych drzwiach to tylko są bo są. Ale i tak ich będąc z przodu nie słyszysz, a kabina auta jest tak ukształtowana że dźwięk się rozchodzi do tyłu.

Domyślnie

A orientujecie się, czy warto samemu bawić się w wyciszenie drzwi chcąc zrobić to mniejszym kosztem ? Chodzi mi o zakup jakichś mat butylowych i samodzielny montaż w swoim warsztacie. Jak wygląda koszt takiej zabawy i czy trudno to samemu względnie dobrze wykonać ?

Auto
    firmowe

Domyślnie

Szacowałem, żeby zrobić dobrze, powoli ale i 1 raz w życiu parę drzwi potrzebuję samych mat około za 200 pln plus jakieś 4 - 5 godzin robocizny. Plus ryzyko, że coś nie będzie dobrze z samym rozbiorem czyli popękają zaczepy, pogubię śruby etc. Słowem jak dla mnie nie warto samemu. Pewnie można ponegocjować i za 400 pln zrobić.

Ogólnie pewnie będę robił w Scenicu i Audi za jednym razem w obu parach drzwi. BOSE mi się zachciało... tjaaa...

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Wygłuszanie tylnych drzwi bym sobie odpuścił i jedyne co zrobił to przestawił Fader na przód a tył odłaczył dobrze zrobiony przód z odseparowanym zestawem na wzmaku i sub w bagażniku daje świetne efekty. A głośniki w tylnych drzwiach to tylko są bo są. Ale i tak ich będąc z przodu nie słyszysz, a kabina auta jest tak ukształtowana że dźwięk się rozchodzi do tyłu.
    U mnie na przykład tylne głośniki to tylko dodatek do przednich(są na wysokości tyłka kierowcy), z tyłu prawie nic nie słychać w porównaniu do przodu

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Sa poradniki w internecie to nie jest trudna sprawa, wystarcza czesci i narzędzia.

Uprawnienia umieszczania postów