Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: Subaru Impreza

Auto
    *

Domyślnie

Ja też mogę Ci nieco zdjęć podarować, jakbyś chciał to zapraszam na gygy.
    konto zamknięte

Domyślnie

Ładnie schludnie i przejrzyście. Na pewno zasługuje na miano kompendium. Jedynie fotek troszkę zbyt mało, ale myślę, że uda Ci się to uzupełnić

Auto
    co się nawinie :)

Domyślnie

Ogólnie OK. Zdjęciowo i tekstowo osiągnąłes złoty środek, ALE:
    - trochę chochlików (powtórzone wyrazy, błędy ortograficzne i logiczne)
    - zero zdjęć wnętrza
    - "zwykłe" Imprezy potraktowane trochę po macoszemu; przydałby się podział i dane techniczne, tak jak w przypadku edycji specjalnych
    - co to jest ta tajemnicza electra? to S201?
    - wprawdzie II generacja nie obrosła w special editions, ale o PPP czy STI spec. c można wspomnieć
    - brakuje mi zagłębienia się w różnice pomiędzy kolejnymi generacjami, przynajmniej na kilka centymetrów... z tekstu wynika, że były... i tyle
    - tuning - trudno wyobrazic sobie wdzięczniejszy temat do przeróbek, a tu nic (choć jeśli takie było założenie, tzn. ograniczam się do "fabryki", to ok)

Świetny pomysł z kalendarium, mam nadzieję, że inni kompedyści wezmą z ciebie przykład.

P.S. Czym różnią się STI widoczne na TYM zdjęciu?

Awatar Pastor
    Auto
    Polonez Caro 1.4 GLi '94

Domyślnie

Dodałem kilka fajnych fotek, dopisałem o zestawie PPP. Jeśli chodzi o Spec C. to nic nie znalazłem, a Electra to S201, skupiłem sie na fabrycznych wersjach i dlatego nie pisałem o tuningu.

Awatar qoompel

Domyślnie

Dobre kompendium Do zdjęć bym się nie przyczepiał bo już ich trochę jest, a poza tym są wporzo

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Dobrze zrobione kompendium. Jedyne do czego się moge przyczepić to podane 500 sztuk edycji Petter Solberg. Wydaje mi się że powstało ich 1000 z czego 500 za rynek bretyjski i 500 na reszte świata

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Hehe! Kompendium już jakiś czas temu obejrzałem, a o swoich odczuciach nie napisałem - co też właśnie w tym momencie czynię! Moim zdaniem powstała bardzo fajna praca, choć jednak moim zdaniem troszku za mała (wiem, to takie zboczenie... ) - z drugiej jednak strony nie jest przesadzona, ilość fotek wystarczająca, do informacji nie mogę się przyczepić...

Czego brakło? Przede wszystkim mojej ulubionej Imprezy Wagon - zamieściłeś chyba tylko tryz fotki i to jeszcze wersji po 2001 roku...

Generalnie kompendium podoba mi się i w ankiecie będę na "TAK", choć jak na tak popularne auto, można byłoby tą pracę jeszcze bardziej rozbudować

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Mała dostawa tapet:

www.allcarwallpapers.com

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

sory że odkopuję ale była jeszcze jedna wersja specjalna wyprodukowana w ilości 40 sztuk nazywała się Afshar Signature Series ESX / STi miała 425 KM specjalny lakier czerwony z białymi pasami (viper ) jak znajde więcej informacji to wypowiem sie jeszcze raz

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Piękne zdjęcia

(C) Webb Bland

Uprawnienia umieszczania postów