Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 194

Wątek: 2014 Volvo XC90

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Kocham Volvo i wszystko na to wskazuje, że długo to się nie zmieni. Wnętrze wysmakowane, przytulne i po prostu naj.

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Generalnie ładnie, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że wygląda mocno po amerykańsku.
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Domyślnie

ten Ipad z biedronki czy co to tam jest wygląda fatalnie, poza tym kierownica jest chyba trochę za mała lub jej środkowa część jest zle wyprofilowana i przez to nie zbyt pasuje do tego wnętrza.

Domyślnie

Komuś z Volvo wpadło w oko kierownica w Fiacie: http://www.autogaleria.pl/fotografie...69532&test=854
    Ciekaw jestem jak będzie wyglądało skalowanie obrazu na wyświetlaczu, który nie jest panoramiczny. Nie wiem jakie funkcje będzie posiadał zestaw multimedialny, ale jeśli będzie można przeglądać np. internet to może być niemały problem. Wygląda to zresztą też dość dziwnie. Reszta bez zarzutu.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Na profilu Volvo pojawił sie filmik: https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    Generalnie w ruchu jest trochę lepiej niż na statycznych zdjęciach, ale tablet mi się średnio podoba. Ciekaw jestem czy tak jak w przypadku C4 Picasso i 308 nastąpi zmasowana krytyka sterowania klimą z tego ekranu.
    Volvo-wzór ergonomii i taka "wtopa"?
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Ryjas w Volvo to będzie przejaw szwedzkiego minimalizmu i innowacyjności.
    Mi się podoba wszystko poza tymi środkowymi nawiewami.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 27-05-2014 o 19:48

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Własnie miałem o tym wspomniec ze kierownica jest z fiata pandy. O ile w pandzie czy w innym facie wyglada fajnie bo sa autami o wesołym stylu to w suvie volvo ten kształt wyglda komicznie. Poza tym widac ze volvo jest chinskie bo lubi sobie pozyczyc detali tu i owdzie. Przejscie podłokietnika w tunel srodkowy jest znajomo podobne w bmw 5 a układ nawiewow i ekranu przypomina te ktore mozna ogladac w nowych Jeepach. Ogolnie to nie jest zle ale jak na volvo stylistyka jest dosc wtorna. Mozna spodziekwac sie czegos ciekawszego. Za to fotele wygladaja tak ze mozna na nich spoczac na wieki.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

@Robak. Chińskie to raczej nie bo generalnie jakości wykończenia tutaj nie można nic zarzucić. Poza tym wiesz... flaga
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Nie mowie o wykonczeniu bo w volvo zawsze stoi na wysokim poziomie tylko o zaporzyczeniach bo w tym lubuja sie Chinczycy. Kazde ich auto musi przypominac cos znanego.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

A dlaczego zaraz mowa o kopiowaniu itd, skoro coś wygląda dobrze, jest praktyczne jak np podłokietnik, to od razu trzeba nazywać to kopiowaniem.

TO tak samo VW skopiował KIE z modelem Sportsvan patrząc po podobieństwie deski roździelczej. I nie chodzi mi tu o przykład że znowu VW tylko tak wyjęte z kontekstu, dużo aut jest podobnych do siebie tym bardziej we wnętrzu.

Dla mnie to Volvo wygląda w środku mistrzowsko i czekam na pełne zdjęcia całego auta, będzie miazga.

Uprawnienia umieszczania postów