Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 194

Wątek: 2014 Volvo XC90

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nie zwróciłem uwagi nawet na te zapożyczenia bo po prostu wszystko trzyma się kupy. No może z kierownicą macie rację.
    W kwestii sterowania z ekranu wnętrze Volvo sprawia wrażenie jakby bardziej otulał kierowcę, konsola centralna z ekranem zwrócona jest bardziej w stronę kierowcy, konsola środkowa jest sporej wielkości, a więc wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Także wydaje mi się, że sterowanie funkcjami na ekranie nie wymaga zatrzymania się lub co gorsza na dłużej spuszczenie wzroku z drogi. Tak chyba jednak jest w 308.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Przecież w 308 ekran jest umiejscowiony w mniej więcej tym samym miejscu, tyle, że poziomo a nie pionowo dzięki czemu IMO lepiej się wpasowuję w konsolę środkową.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Także wydaje mi się, że sterowanie funkcjami na ekranie nie wymaga zatrzymania się lub co gorsza na dłużej spuszczenie wzroku z drogi. Tak chyba jednak jest w 308.
    Już się zaczyna
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Zdjęcia pokazują co innego, ale w nowym 308 nie siedziałem więc nie będę się sprzeczał.

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Kurcze, od jakiegoś czasu strasznie podobają mi się Volva, ale ten przeorał mi czaszkę. Uwielbiam jasne wnętrza, uwielbiam prostotę - wnętrze nowego XC90 jest genialne. Jedno z piękniejszych wnętrz ever jak dla mnie.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    A dlaczego zaraz mowa o kopiowaniu itd, skoro coś wygląda dobrze, jest praktyczne jak np podłokietnik, to od razu trzeba nazywać to kopiowaniem.

TO tak samo VW skopiował KIE z modelem Sportsvan patrząc po podobieństwie deski roździelczej. I nie chodzi mi tu o przykład że znowu VW tylko tak wyjęte z kontekstu, dużo aut jest podobnych do siebie tym bardziej we wnętrzu.

Dla mnie to Volvo wygląda w środku mistrzowsko i czekam na pełne zdjęcia całego auta, będzie miazga.

Po co znowu piszesz o tym vw? Vw to tylko plebejska marka i ani styl ani design nie musi byc najwyzszych lotow. A od marki volvo ktora jest i prestizowa a auto kosztuje duzo mozna wymagac autorskich pomysłow w dzidzinie desigu. Jak juz przytoczyłes przykład swojej ulubionej marki vw to moim zdaniem deska juz opatrzonego konkurenta touarega robi lepsze wrazenie po latach niz ta nowosc.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Robak, ale odnosisz się do Volvo jako całej oferty czy tylko do tego wnętrza?
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Słabo...wygląda, jak odrzucony projekt wnętrza nowych Jeepów/Lanciochryslerów...i ta kierownica. Materiały zapewne fajne, ale design...totalnie nie dla mnie.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Przytoczyłem przykład kopiowania o którym wspomniałeś. A w dobie teraźniejszości i wszystkich marek premium i nie premium i tego jak rozwinięty jest rynek i technologiczny i designu bardzo ciężko jest cokolwiek wymyślec samemu nie przesadzając w drugą stronę jeśli chodzi o nowoczesność i pomysły, Citroen wymyślił dotykowe ekrany źle, jak by Volvo zrobiło jakiś dziwny nowoczesny podłokietnik czy ekran z nawiewami by było że jak tak można przecież to stonowana marka itd. I że to można było zrobić jak no Tu i tu i koło się zamyka, wiemy każdy ma inne zdanie.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Jest dobrze. Jakość materiałów na zdjęciach wygląda super. Niewątpliwie plusem jest nimimalizm żywcem wzięty z nowego Puga 308. Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić, a wszelkie wady ujawnią dopiero testy praktyczne podczas pierwszych jazd testowych dziennikarzy. Martwią mnie tylko silniki. Już Heico ani Polestar nie będzie miała czego podkręcać. Chyba, że może jakieś swapy ze starszych Volvo? :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów