Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Pierwsza jazda: Volkswagen Golf Sportsvan

Awatar bartecky

Domyślnie Pierwsza jazda: Volkswagen Golf Sportsvan

Pierwsza jazda: Volkswagen Golf Sportsvan - Szybka rodzinka

"Nazwa nowego Golfa w wersji van raziła mnie od początku. Sportsvan. Po co mieszać sport z rodzinnym vanem? Taki samochód ma być duży, praktyczny, porządnie wykonany i dobrze wyceniony. Reszta to zaledwie dodatki uzupełniające podporządkowaną funkcji całość. A może jest inaczej?" - Marcin Bochenek

Fotogaleria: 21 zdjęć

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

W miarę możliwości proszę o większą ilość zdjęć wnętrza

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Daj mi chwilę, wrzucę tutaj coś dodatkowego. Coś konkretnego, czy ogólnie?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez seguar Zobacz posta
    W miarę możliwości proszę o większą ilość zdjęć wnętrza
    Mówisz i masz,fotki też z Mikołajek
    http://superauto24.se.pl/multimedia/...rtsvan/307360/
    http://superauto24.se.pl/testy/volks...ia_403959.html

Domyślnie

VW golf W wersji minivan bardzo mi się podoba chyba bardziej od standardowego .

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Tak sobie przeglądam te wszystkie fotki wnętrza i dla mnie to nie ma nic z minivana. Nie licząc paru udogodnień. Zwykły Scenic 5 miejscowy jest dużo bardziej przestronny, ma płaską podłogę bagażnika, możliwość wymontowania foteli. Wielki przedni przesuwany schowek, który moim zdaniem jest najtrafniejszym pomysłem w samochodzie jaki widziałem, a tym bardziej w minivanie. Większe schowki, bardziej doświetlone wnętrze i nie wygląda jak by miał wodogłowie.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Citroen ma chyba jeszcze schowki w podłodze jeśli dobrze pamiętam. W "sport vanie" tego nie widzę, a szkoda. Brakuje kilku rzeczy, jak pisze honda, ale imo to taki wygodniejszy wózek na zakupy niż zwykły Golf. Łatwiej wsiadać, trochę większy bagażnik, a znów nie jest tak długi jak kombi.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Renault też ma schowki w podłodze. Dla mnie z tym co oferuje sportsvan nie liczac głupiej nazwy i wiekszego bagaznika jest na poziomie golfa 7 i jest bezsensowny.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

To jest tylko podniesiony golf, ktory da troche wiecej miejsca i lepsza widocznosc. Normalnym vanem jest touran.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Żadne wytłumaczenie, wymiarowo jest praktycznie taki sam jak Scenic, więc powinien być podobnie przestronny, a Scenic bazuje na Megane czyli też jest podniesionym Megane tak jak Sportsvan podniesionym Golfem. Tylko oferuje dużo bardziej praktyczne i komfortowe wnętrze. A to co oferuje Sportsvan niczym nie robi go minivanem, lekko powiekszony bagażnik względem Golfa i pozycja w środku. Dodatkowo deska zerżnięta z Kii Carens ale bardziej wyciosana siekierką. O wyglądzie zewnętrznym nie wspomnę, wygląda jak Kundel z wodogłowiem którego ktoś dla opamiętania polał woda ze szlaufa.

Golf 7 mimo swojego surowego stylu jest bardzo przyjemnym samochodem i bardzo rozsądnym, Sportsvan jest dla mnie nieporozumieniem skoro jest tak mało praktyczny pod względem konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez hondacbr11 ; 03-06-2014 o 07:05

Uprawnienia umieszczania postów