Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 9 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 84

Wątek: 2014 Peugeot 508 FL

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2014 Peugeot 508 FL

Szykuje się facelifting 508. Z zewnątrz zmiany obejmą przód, tylne światła i nowa maske. Sedan z tyłu dostanie dodatkowo jeszcze nowy zderzak.
    Klienci mogą teraz wybrać nowy 1.6 THP o mocy 165 KM z systemem Start&Stop. Jednostka spełnia normy emisji spalin EU6. Sprzeżony może być z 6-biegową skrzynią manualną lub z nową 6-biegową przekładnią EAT6. Zastępuje ono wersje 155-konną i teraz obniżono emisje spalin do 129g CO2/km. Można wybrać również diesla 2.0 BlueHDi w wersji 150- i 180-konnej. W ofercie nadal dostępna będzie wersje HYbrid4.
    Pierwsze dostawy we wrześniu, a latem Peugeot ujawni ceny.

(c) autoblog.nl

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

Niestety na te chwile muszę stwierdzić ze spartolili ten przód...zobaczymy czy z upływem czasu sie do niego przekonam...

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Podoba mi się. Generalnie trochę mi zalatuje Volvo s60 po lifcie jednak nie uznaję tego za wadę. Jesli miałbym się czegokolwiek przyczepić to tego czarnego plastiku pod grillem, na którym jest tablica. Fajnie by było jakby to wklęśli trochę bardziej, lub przeciągnęli grill nizej.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

O cholera, to pierwszy tzw. pokurczowy projekt od Peugeota, na który nie da się patrzeć! Przód o wiele gorszy z tymi ceglastymi lampami stracił całą dynamikę, pytam się po co ta czarna wstawka pod grillem, zabrakło farby? Tylne lampy również skaszanione, powinni dać im wcięcie jak w 208/308, a nie powiększać w dół dobudowanym kierunkowskazem i światłem cofania. Lifting totalnie na minus, partactwo natomiast 1. klasy.

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Lifting na minus,co oni z tym przodem zrobili ?

Awatar mk2
    Auto
    2015 Seat Leon 1.4 TSI, 1990 C25 Camper

Domyślnie

Mi się podoba. Mógłbym posiadać.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Volvo S60/V60 jak się patrzy
    No replacement for displacement

Auto
    P. GT

Domyślnie

Mi bardziej przypomina te takie nieco kanciasty przód WV'eja PAssata, który mi się nie podoba w ogóle nie podoba, tutaj to jednak lepiej wyszło. Są ujęcia, gdzie to nieco mniej korzystniej wygląda, ale jest lepiej jak w Passacie. Tylne lmpy przeszły ewolucję i jest dużo lepiej.
    Ogólnie powiem lift na plus, a na konkrety poczekam na ulicy.
    J@DE

Domyślnie

Beznadziejny lifting ! I nie widzę tu w ogóle stylu Peugeota, bardzo nowymi Volvo zalatuje. Ciekawe jak się będzie na żywo prezentował, ale sądząc po zdjęciach to skaszanili go ostro

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Nie wiem w którym miejscu ta 508 ma przypominać Passata. Jak już coś to z przodu mamy nieudolny mix Volvo z amerykańskim Accordem. Ogólnie porażka na max.

Uprawnienia umieszczania postów