Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Wątek: 2014 Peugeot 508 FL

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Generalnie stoisko Peugeota było jednym z ładniejszych. Ale może ja jestem jakiś zboczony
    Chyba dlatego, że było to najlepiej oświetlone stoisko, a do tego wszystkie samochody białe.

Faktycznie na żywo widać, że 508 przydał się facelifting. Mondeo przy nim wygląda jak samochód, który już jest kilka lat na rynku.

Tak nawiasem już wiem dlaczego Qashqai tak świetnie się sprzedaje. Wygodne fotele, ładna deska rozdzielcza, pojemny bagażnik. ALe to tak nawiasem nie chcę kolejnego tematu odkopywać.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

308 SW był czarny. Ale generalnie na tych targach w Peugeocie była względna nowość 308 SW. Przedpremierowy 508 po lifcie. 3008 po lifcie. 2008, który ładnie się komponował i do tego 208-ka. Czyli cała gama.
    Całe targi były dość nudne: VW (Benepol) nie pokazał nic ciekawego. Hyundai pokazał dużo aut, ale wszystkie już znane. KIA to samo. Choć był elektryczny Soul. Ford mimo premier pokazał mało. Poza tym zastawiony był Mazdami. Merc wyglądał nieżle, ale trudno żeby wyglądał żle. Nowy CLS za ponad 500 tys. V za podobną sumę. C -klasa przy nich nie robiła dobrego wrażenia w środku. W Nissanie Quashqay i Xtrail robiły dobre wrażenie, choć X trail był zbyt oklejony, przez co nie można było ocenić wizualnie czym się to rózni od QQ. Wg mnie wnętrze mają niemal identyczne, ale X Trail jest po prostu większy i jak się w nim siedzi to można się poczuć jak w czołgu (duża maska i wyższa pozycja). Ale KMJ postawił na Seata i to te auta były bardziej eksponowane.
    Tak naprawdę rozczarowany byłem Lexusem. NX ciasny. Do innych się nie dostałem. Te większe były zamknięte. A IS był oblegany.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

pojemny bagażnik
    No nie wiem, polemizowałbym, bo na żywo "czegoś" nie urywa.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

W sumie to masz rację, za bardzo się chyba rozpędziłem z wychwalaniem. Na oko faktycznie za dużo się nim nie przewiezie. Na wakacje koniecznie bagażnik dachowy.

Ryjas: Jak na regionalne targi nie było tragedii. Co ty wymagasz? Cieszy fakt, że w ogóle je organizują. Jak chcę się prawdziwe zobaczyć to najbliżej do Lipska.

Mercedesy faktycznie świetnie, ale ceny powodują zawał serca na miejscu. O VW nie ma co mówić bo nie mają w tej chwili za dużo ciekawych samochodów. Z kolei do Lexusa aby się dostać to trzeba uzbroić się w dużą cierplwiość. Po 5 minutach stania zrezygnowałem. Widocznie przyszedłem za późno. Z zewnątrz NX okazał się przepięknym autem. Design pierwsza klasa.

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Co do pojemności kufra. Latem moją 508 byliśmy w Chorwacji. 4 osoby dorosłe + 7-latek. I obyło się bez bagażnika dachowego.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Tylko my mówiliśmy o Qashqai'u.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Ach, nie zauważyłem, że wskutek liftingu 508 zamieniła się w Nissana .

Auto
    Peugeot 508 THP

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez miki2 Zobacz posta
    Co do pojemności kufra. Latem moją 508 byliśmy w Chorwacji. 4 osoby dorosłe + 7-latek. I obyło się bez bagażnika dachowego.
    Ja sedanem w 4 osoby, 4 komplety nart, butów, kasków, 3 walizki z zimowymi klamotami się załadowałem bez boksa! Fakt, że igła by juz nie weszła ale da się

Nie potrafię zrozumieć dlaczego Passat jets liderem sprzedaży. Wytłumaczcie mi proszę, bo głowię się i nic mi nie przychodzi na myśl. Przecież to jeden z NAJGORSZYCH przedstawicieli klasy. Ma urodę typowej Niemki, znaczna część konkurencji jest bardziej komfortowa, cichsza, wcale nie gorzej wykonana a do tego tańsza. Wnętrze to Golf 6.
    No bo wątpię, żeby nadal panowało przekonania 'co VW to VW', przecież już od 10 lat są problemy z silnikami. Dla mnie to ostatni samochód w klasie którego wziąłbym pod uwagę. Co innego VW CC.

Co do liftingu 508. Uważam, że przód przed FL z ksenonem wyglądal bardziej dostojnie, teraz wygląda trochę jak auto azjatyckie.
    Fotele są wygodne, ale zastanawia mnie jak jest szerszym osobom na dość mocno wyprofilowanych boczkach na wysokości ud, ja jestem szczupły i po dłuższej jeździe trochę mnie uciska. Cisza jest taka, że po zakupie często na postoju zerkałem na obrotomierz czy silnik pracuje, na autostradzie cisza panuje nawet przy 200.
    No i gdzie takie Paseratti do 508...

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Bo wiekszosc Europejczykow to Niemcy i niemropochodni oraz osoby nie znajace sie/nie chcace poznac konkurencji, a lecace na stereotypach czy radach Henkow
    Dla nich das auto to all the world na szczęście wielkość sprzedaży nie świadczy o jakości produktu, czego przykladem moze być skupisko much na kale.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto
    Peugeot 508 THP

Domyślnie

To oni jacyś ułomni, że przy kupnie konkurencji nie sprawdzają? Chyba, że to przejaw ich patriotyzmu.

Uprawnienia umieszczania postów