Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 17 z 59 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 589

Wątek: 2014 Volkswagen Passat B8

Auto
    D-4D

Domyślnie

90 tysięcy za podstawową wersję z niebyt mocnym silnikiem i jak na tą klasę średnim wyposażeniem (trzecia strefa klimatyzacji to bardziej chwyt marketingowy niż rzeczywiscie przydatna rzecz, reszta to mądre angielskie nazwy na mniej lub bardziej przydatną elektronikę, takie uszczęśliwianie na siłę) to wg mnie jednak dość wysoka kwota.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Ja jestem ciekaw namocniejszej odmiany w dieslu - 240KM biTDI. Ciekawe czy będzie w automacie i z 4x4, bo wtedy wejdą w obszar zarezerwowany do tej pory dla A4. Do tej pory zawsze jakoś 'upośledzali' Passaty, żeby nie konkurowały z Audi.

Co do 3-strefowej klimy to pewnie rozwiązanie jak w A4. Czyli z przodu 2 strefy elektronicznie sterowane, a z tyłu na środku nawiew + tylko pokrętło ciepło/zimno, bez żadnej regulacji siły. Działa bardzo średnio i myślę, że tutaj o chwytliwe hasło marketingowe chodzi, aniżeli użyteczność.

Awatar rafek
    Auto
    Laguna

Domyślnie

240KM biTDI będzie wyłącznie z 7-biegowym DSG i 4MOTION (przynajmniej na początku).

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

W gratisie od inzynierow laweta bedzie podazac za kazdym sprzedanym egzemplarzem.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Nie zazdrość Driv3r. Może też się kiedyś dorobisz passata w tdi.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cena za podstawę wydaje się ok, ale nie oszukujmy się Auto ma silnik od Golfa i kołpaki.
    Mnie rozbrajają opisy marketingowe http://www.passat.com/pl/pl/home.htm...ntent-Nadwozie Koncepcja luksusu jako idea stylistyki. Ekhm
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Przód zajeżdża Phaetonem, więc coś z tego luksusu w sobie ma.

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Cena za podstawę wydaje się ok, ale nie oszukujmy się Auto ma silnik od Golfa i kołpaki.
    Mnie rozbrajają opisy marketingowe http://www.passat.com/pl/pl/home.htm...ntent-Nadwozie Koncepcja luksusu jako idea stylistyki. Ekhm
    A które auto tego segmentu nie ma w podstawie silnika z klasy kompakt i kołpaków?
    Opisów marketingowych nie ma sensu czytać - wszyscy producenci dokonują w tym względzie słownej ekwilibrystyki.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

No i nie zapominajcie o Rolexie na środku deski rozdzielczej

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Marketingowy bełkot jest zawsze głupi niezależnie od marki. Tak w ogóle jak stylistyka może być luksusowa? Pojechali po bandzie, śmiechłem :P Ten zegarek to właśnie drażniący i psujący wygląd deski detal, pasuje tam jak świni siodło, do tego na każdej fotce gdzie go widac wygląda na niedokładnie spasowany.

Uprawnienia umieszczania postów