Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Czy Podoba Ci sie Opel Corsa E ?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

33 67.35%
  • Nie

16 32.65%
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 100

Wątek: 2015 Opel Corsa

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

A ktoś nazwał? Bo nie widzę komentarza.

Auto
    Megane IV Grandtour 1,3 115 KM

Domyślnie

Nie jest źle. Wygląda dość świeżo. Może tył do lekkiej poprawy, ale bez przesady, żeby nazywać najbrzydszym autem segmentu B. Taka micra czy i20 są wg mnie dużo gorsze.
    Grey, równie dobrze komuś może nie podobać się twoja Mazda 3 z ogromnym wlotem powietrza w zderzaku... Przyjmij, że ktoś może mieć inne zdanie. W końcu wygląd to rzecz gustu. Co wchodzę na temat nowej Corsy, to muszę czytać jaki to najbrzydszy samochód na świecie. Nudne się to zrobiło.
    Były: Seicento 0.9, Golf IV 2.0, Astra H 1.6, Insignia 1.8
    Jest: Clio IV 1.2 i Megane IV 1.33

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

wnętrze wygląda super !
    najgorzej linia boczna - może dlatego nie ma ani jednego zdjęcia ;D

ogólnie jestem zaskoczony że wyszło całkiem udanie?! biorąc pod uwagę wiek konstrukcji...

najbardziej nie podoba mi się zabieg zerżnięty z VW - mamy przed sobą gruntowny lifting a nazywa się to nową generacją no ale propaganda Niemców ma długie tradycje!!!

Auto

Domyślnie

No, mogli się wysilić i stworzyć całkiem nowy model. Ale pewnie księgowi mieli najwięcej do powiedzenia

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Skończ wycieczki na temat czyjegoś auta, to jest naprawdę nudne - tu nikogo nie obchodzi co ktoś ma, tylko to co jest przedmiotem tematu. Równie dobrze mogę napisać, że podoba ci się Corsa bo sam masz niezbyt atrakcyjnego Opla, ale po co?

Mariobull, kazdy z głową na karku wie, że to facelift i marketingowy bełkot tego nie zmieni, tak samo jak GVI to po prostu GV FL. Tak w ogóle to w momencie gdy wychodził Golf VI wg producenta to Ford pokazał Focus po FL z niemalże identycznym poziomem zmian, tyle że nie nazwał tego nową generacją, więc na szczęście to nie jest utarty trend

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Nie doczytałem uważnie,nie sądzę żeby Clio było brzydkie,ani Yaris

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Ryjas, to wskaż mi brzydsze auto w segmencie wg Ciebie, jestem ciekaw jak się na to zapatrujesz :P
    Nissan Micra
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto

Domyślnie

Nie, po prostu uwziąłeś się tego modelu. I nie przyjmujesz do wiadomości, że komuś może bardziej podobać się od innych modeli tego segmentu. Trochę wiecęj luzu. I wiem, że mam brzydkiego opla. Niestety na inne nowe auto kompaktowe nie było mnie stać.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Nissan Micra to fakt, ale to jest bardziej auto segmentu A tak jak Space Star, przestronność w Micrze ustępuje każdemu rywalowi klasowemu, do tego silniczki to również mają dużo więcej wspólnego z samochodami klasy A niż klasą B, wiem że marketingowo upierają się, że to ma być klasa B, ale praktycznie nie ma to żadnego odzwierciedlenia, Ryjas.

Przyjmuję do wiadomości, nie martw się, ale nie zgodzę się ze zdaniem, że Clio jest brzydsze, gdy wygrywało konkursy designerskie i jest jedynym modelem Renault, który jest w Top 5 sprzedaży europejskiej biorąc pod uwagę sprzedaż całoroczną, gdyby był brzydki to by go nie kupili, bo przecież ma mega tandetne wnętrze i z tego powodu wybierany nie jest. Jestem ciekaw jak na koniec 2015 roku będą kształtowały się statystyki Corsy, a coś czuję, że zapikuje ostro w dół. I nie uwziąłem się, po prostu cholernie mi się nie podoba bo nic w niej nie trzyma się kupy, przód siaki, bok taki, tył s*aki - auto bez pomysłu, na siłę.
    Ostatnio edytowane przez Grey ; 09-07-2014 o 09:18

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Niby czemu ma zapikować ostro w dół? Obecna wersja sprzedaje się bardzo dobrze więc po odświeżeniu stylistyki i przeprojektowaniu wnętrza liczba nabywców Corsy zapewne jeszcze wzrośnie.

Uprawnienia umieszczania postów