Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516
Pokaż wyniki od 151 do 153 z 153

Wątek: 2 zamiast 1

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Moja rada to kupić używany moduł ale sprawny i tyle. Opel potrafi niemiło zaskoczyć. Np. żłopiące olej 1.6 16v - oczywiście wszyscy mądrzy jak to się łatwo naprawia ale jak odstawiasz do mechanika i chcesz mieć gwarancję, że będzie działać to nagle jest problem bo to albo to albo co innego może być i w zasadzie nikt nie da gwarancji (nawet ASO!), że po przeprowadzonej naprawie będzie dobrze.
    Skoro wiesz co padło to wymieniaj i tyle. Posprawdzaj przy okazji połączenia elektryczne.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    no i mam pierwszy problem

Z Oplem - wyskoczył mi dzisiaj komunikat z błedem "68" i przestało działać wspomagania

Przy szybkim sprawdzeniu wyszło, że nie ma odpowiedniego ładowania

Auto na razie stoi w serwisie

Wazne pytanie - gwarancja skończyła się dokładnie 30.09 - pytanie czy zadziała w tym przypadku rękojmia, ewentualnie w jaki sposób wystąpić do Opla o uznanie naprawy w ramach gwarancji? Macie jakieś doświadczenia

Oczywiście może to jakaś pierdoła, ale wolę się podpytać zawczasu...
    Jak auto było serwisowane w ASO to kłóć się o udział w naprawie. Moim zdaniem powinni uznać winę bo przecież co użytkownik może na układ wspomagania? Ewidentna wada ukryta. Kupowałeś u dealera lub komisie - możesz jako o wadę ukrytą się wykłócać.

Auto
    Toyota Yaris 15', Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

pewnie trzeba będzie zrobić jak piszesz - znaleźć moduł (tylko gdzie...??)

Niestety muszę tylko poczekać na miejsce u swojego mechanika

Auto
    Daewoo Lans/Opel Astra H

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Np. żłopiące olej 1.6 16v - oczywiście wszyscy mądrzy jak to się łatwo naprawia ale jak odstawiasz do mechanika i chcesz mieć gwarancję, że będzie działać to nagle jest problem bo to albo to albo co innego może być i w zasadzie nikt nie da gwarancji (nawet ASO!), że po przeprowadzonej naprawie będzie dobrze.
    No bo naprawa tego polega praktycznie na remoncie silnika, bez 3000 nie podchodź, wszystkie tańsze opcje to kombinowanie.
    A ASO to banda debili i uciekaj od nich, u mnie problem podpartych zaworów diagnozowali dwa miesiące wymieniając wszystko po kolei i nawet nie myśląc o wsadzeniu szczelinomierza w pewne miejsca..

Uprawnienia umieszczania postów