Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 910111213141516171819202122232425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 280

Wątek: 2 zamiast 1

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

cieszę się, że nie idzie w próżenię ten wątek

sporo jezdziłem wersją allure i tam jednak fotele są wygodniejsze - w moich brakuje nieco szerokości szczególnie odczulwane jest to na wysokości ud - do tego jakoś "ściąga" mnie na lewą stronę...

Ale ze "zwykłych" samochodów jakoś nie pamiętam, żeby jakieś siedzienia jakoś wybitnie mi przypasowały - pokomobinuję jeszcze z ustawieniami, może znajdę jakiś szczęśliwy kompromis

jeżeli chodzi o chip to nawet nie poprawiałbym jakoś specjalnie osiągów, ale np. nieco denerwuje mnie, że przy prędkości 50km/h na 4ce mam tak niskie obroty, że aż żal mi to auto męczyć...przez co co chwilę się łapię, że w zabudowanym mam 60-65 na blacie...
    swoją drogą jak miałem okazję jeździć golfem z 1,6 tdi i dsg to tam dopiero automat potrafi zrzucić obroty... Jakos nie wierzę, że to zdrowe dla silnika nawet diesla
    co do AndoroidAuto to poczytałem, że cholerne znaczenie ma kabel i faktycznie po rozłączeniu wyciągam wtyczkę i paruje na nowo i przez jakiś czas jest ok - co prawda to oryginalny kanel z telefonu (asus), ale może znacie jakiś inny kabelek, który pasi i działa (pytanie czy tylko peugeot tak ma)
    swoją drogą sama seryjna navi nie jest jakaś tragiczna - raczej nie ma wielkiej różnicy w wyznaczonej trasie w stosunku do google - tyle, że nie mam informacji o korkach (chyba, że jest jakiś patent...??) a np. dzisiaj przejazd 1nką w kierunku Katowic to była jakaś masakra - google pokazała mi korek na 1,5 h i od razu przerzuciła trasę na S8 i przez Wieluń (trasa Łódź-Gliwice)

przy okazji nieco poradziłem sobie z ustawieniami radia (dokładniej eq żeby jakoś muzy dało się słuchać) do ideału daleko, ale jak kiedyś siądę jako pasżer i będę mógł się poznęcać nad ustawieniami w komórce (mam całkiem niezłe mozliwości konfiguracji eq w Asusie) + ustawienia w samochodzie to powinno wyjść znośnie

reasumując jestem zadowolony - to naprawdę dobry samochód - ewentualnie kiedyś przerzuce siedzenia z wersji allure i zestaw denon (choć podobno też dupy nie urywa :P)

- - - Aktualizacja - - - -

PS. mam problem z pisaniem na forum - jak za długo piszę to mnie wylogowuje i dupa... nauczyłem się już dawno, żeby najpeirw kopiować tekst a potem klikać "zamieść szybką odp", ale w sumie to WTF??

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Ta makra na 1nce jest dzień w dzień od 2 miesięcy... Autostradę budują...

Tapatalk @ Galaxy S9

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Ta makra na 1nce jest dzień w dzień od 2 miesięcy... Autostradę budują...

Tapatalk @ Galaxy S9
    Przepraszam za off-topic, ale pojutrze jadę Ł-Kra... Znam tę trasę jak własną kieszeń, od 5 lat jeżdżę, ale teraz trochę nie mam pomysłu. Faktycznie jadąc z Łodzi przez Wieluń i dalej do Częstochowy (i dopiero tam powrót na 1)?? Z góry dziękuję

Auto

Domyślnie

szczerze mówiąc to nie wiem czy to idealny pomysł na tą trasę - chyba jednak sporo km dołożysz - nie da sie jakoś sensownie przeciąć 1nki i przeskoczyć na S7?

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Na niskich obrotach nie warto przyspieszać albo ogólnie jeździć pod bardzo dużym obciążeniem.
    Przy 50 kmh mój benzynowy Golf ma 5-ty bieg zapięty i 1500 obrotów (dsg7), więc jeżeli tyle masz w dieslu, to jest ok.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Bena czy ropniak - co za roznica. W obu przypadkach masz 4 gary i to jest najgorsze. Swoja droga w x3/x4 automat przy 50kmh trzyma jakies 1100 - 1200 rpm. Silnik placze o wyzsze obroty - jego prace czuc na nadwoziu i buczy/dudni.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mw777 Zobacz posta
    Przepraszam za off-topic, ale pojutrze jadę Ł-Kra... Znam tę trasę jak własną kieszeń, od 5 lat jeżdżę, ale teraz trochę nie mam pomysłu. Faktycznie jadąc z Łodzi przez Wieluń i dalej do Częstochowy (i dopiero tam powrót na 1)?? Z góry dziękuję
    Ja tak ostatnio jechałem, bo wg Google było stania na 45 min.

Tapatalk @ Galaxy S9

Auto

Domyślnie

Yaris poszedł do nowego właściciela - w sumie będę tęsknić...i dobrze wspominać

Auto

Domyślnie

drugi pomiar spalania w 308 - 5,08l/100
    z kompa 4,8l

Domyślnie

Brałbym Forda albo Renówke. Trzymam kciuki za transakcje!

Uprawnienia umieszczania postów