Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 1213141516171819202122232425262728
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 280

Wątek: 2 zamiast 1

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Jak ja mierzyles? To ze reflektor nie byl znaczaco cieplejszy niewiele znaczy. Istotna jest temperatura wewnatrz lampy nad zarowka.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Organoleptycznie. Odblyśniki w soczewkach w Fabii bardzo szybko się wypalają i wystarczy im niewiele wyższa temp. żeby zaczęły czernieć. Jak się nie dało dotknąć wewn. części reflektora to już było za dużo, u mnie to nie nastąpiło ani razu. Natomiast przy założonych najtbrejkerach Osrama w Fabii dziadka reflektory grzały się bardzo, bardzo mocno!

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Mam prośbę o opinię odnośnie zakupu samochodu

Mój brat chce Seata Leona 1,2tsi 2017 rocznik wersja style jako alternatywa focus też 2letni z 1,6 Benz ceny podobne co byście wybrali?

I druga zagadka tym razem mojego taty seat Ibiza 1,2 95 km czy Corsa 1,4 90 km - Ibiza bieda wersja Opel w wersji color edition - oba 3 letnie - co wg Was lepsze?

I jeszcze napiszcie czy ktoś ma doświadczenie z kupowaniem aut w carnext...

Przebiegi tata jakieś do 10 tys rocznie mój brat może 15 tys (brat częściej jakas trasa)

Domyślnie

Leon i Corsa.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto

Domyślnie

To jeszcze dopytam co według was lepsze
    https://www.carnext.com/pl-pl/samoch...h4d-cnmk-3kxn/

Czy

https://www.carnext.com/pl-pl/samoch...pnw-hd2k-p3fv/

1,2 TSI czy jednak już 1,0 TSI...?

Na ile 1,2 dopracowali i czy 1,0 TSI ma jakiś większe wady

Domyślnie

Oba są dopracowane tak samo jak i konkurencja - kupuj z jak najmniejszym przebiegiem i sprzedaj przed 150 000km. Teraz to wahacze potrafią wytrzymać dłużej niż silnik bralbym Golfa bo jest dużo lepszy w środku - ale to tylko z mojego punktu widzenia.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto

Domyślnie

póki co zakupiona Corsa - 2016 rok, 1,4 90km, wersja color edition przebieg 27200 km - niezła cena, fajne wyposażnie

A wracając o moich samochodów to czas na delikatne podsumowanie 308ki

stuknęło nam juz 10 tys. wspólnego podróżowania - właśnie objeżdzamy Włochy (dokładniej głównie Umbrie, nieco regionu Marche i Lacjum) - przy okazji szczerze polecam - mnóstwo fajnych tras, jedyny minus to stan dróg - znacznie gorszy niż w Polsce...

Co do 308ki - to najżnisze zanotowane spalanie 4,1l/100 - w tym trasa z pręd. 90-100km + toczenie się po okolicy (pred 50-70), średnie z całego przebiegu wg. komputera 4,6 (realnie pewnie 5l/100)
    Co jest fajne - na pewno komfort, prowadzenie, moim zdaniem wyciszenie, ilość miejsca, bagażnik, nawigacja (jest całkiem sprawna), oczywiscie spalanie, dla mnie wystarczająca dynamika, niezła skrzynia biegów i jednak wygodne fotele (moje plecy musiały się po prostu przyzwyczaić)
    co jest niefajne - naprawdę tragiczne światła - świecą przede wszystkim bardzo nisko i mają mocną granicę jasności (nie wiem jak to opisać, ale mam wrażenie, że jak patrzę do przodu ze wzrokiem siekrowanym na wprost to widzę ciemność a pod spodem oświetlenie) - mam nadzieję, że przy przeglądzie "podciągną" mi ustawienie świateł wyżej); nagłośnienie nawet jak na standardową wersję powinno grać lepiej (tu myślę, że będę to poprawiać); nieco za twardy i głośny zawias - szczególnie na tych fatalnych włoskich drogach słychać je mocno...

- - - Aktualizacja - - - -

i jeszcze do do zakupu używki dla brata - wybór jest spory i przez to niezły mętlik..

napiszcie jak możecie co sądzicie
    1. seat leon - 1,2 tsi 110 wersja style
    2. vw golf - 1,0 tsi, wersja comfortline
    3. ford focus - 1,6 benz., wersja trend lub diesel 95km
    4. Opel Astra - 1,4 125 km

Szukamy 2-3 letniego samochodu z przebiegiem do 50 tys. - jest w sumie ich dużo na rynku także wybór jest, aż za duży

Jeżeli macie jakieś inne sugestie to piszcie - do wydania ok. 50 tys.+-10% - ma być niezawodne :P w miarę tanie i dostępne części, 5 drzwi, wyposażenie w miarę standardowe: klima (może być manualna), kier. skóra, tempomat, czujniki parkowania - w sumie praktycznie wszytstkie auta w tej klasie mają powyższe

Domyślnie

Honda Civic 1.8 140km, tylko z rocznika trzeba zejść.

Auto

Domyślnie

Honda odpada - po prostu nie ten typ

napiszcie mi co sądzicie o tym
    https://www.carnext.com/pl-pl/samoch...bxp-kn6z-gp26/

lekko mułowaty, ale chyba dość pewny silnik - wyposażenie wystarczające, cena też ok

Auto
    Rower i 20% dobrze trzymającego się włoskiego staruszka

Domyślnie

Jeździłem wszytkimi czterema tylko z innymi wersjami silnikowymi: Golfem 1.2 TSI i 1.6 TDI, Focusem 1.0 EB (ST line) i 1.6, Leonem 1.5 130 (FR) i Astrą 1.4 125. Kazdym 500 do 1700 km. Z moich subiektywnych odczuć:
    Focus się genialnie prowadzi. Silniki niezbyt dynamiczne, ale przyjemność z jazdy jest b. duża. Wnętrze najgorzej wygląda
    Leon plastikowy w środku choć w FR dobrze wygladał, nie wchodziła dobrze jedynka (ale to pewnie kwestia tej skrzyni z 1.5).
    Astrą głównie autostradą jechałem, ale najpozytywniejsze ogólne odczucia ogólne (wnętrze, dynamika, etc) - we wszystkim była ok.
    Golf poprawny pod każdym względem, troche lepiej w środku niż Leon. (Edit: w Polo miałem silnik 1.0 TSI 95km - dawno tak mułowatym samochodem nie jeździłem)

Uprawnienia umieszczania postów