Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 24 z 29 PierwszyPierwszy ... 891011121314151617181920212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 281

Wątek: 2 zamiast 1

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

gratulacje, całkiem sensowna cena i niezłą konfiguracja, prócz lepszych świateł, masz wszystko co potrzeba w dzisiejszych czasach.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

przydało by się tylko 50km więcej

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

dzięki - powrzucam jakieś fotki jak już odbiorę - nawet nie wiem jak wyglada na żywo ten kolor

miałem tez ofertę na 308ke z nieco lepszym wyposażeniem (przednie czujniki parkowania, podgrzewane przednie siedzenia i lakier met. - za łącznie 1000 zeta wiecej), ale przyszła ciut za późno....i nie chciałem już mieszać

te przynajmniej 30km może by się przydało, ale ograniczenia budżetowe są jakie są - i tak po doświadczeniu z instalacją LPG będę sobie przy kasie na stacji benzynowej rwał włosy z głowy

Auto

Auto

Domyślnie

Toyota póki co nie sprzedana, ale wygląda na to, że zostanie w rodzinie

A w między czasie odebrałem dzisiaj 308kę. Pierwsze wrażenia: to jest dokładnie tak jak się spodziewałem - przeciętne osiągi (wrażenie sporej turbodziury), ale ekonomicznie (pierwsze 100 km wypluło mi 5,4 l - z czego kilka krótkich odcinków po Bielsku dość intensywnie więc nieco zaburzyło pomiar), jest cicho (choć daleko do ideału), musze nieco pobawić się ustawieniami radia (póki co nieco drętwo mi brzmi), nawigacja nawet, nawet - dość sprawnie zaprowadziła mnie do domu i dobrze reagowała na zmianę trasy, muszę znalezć optymalne ustawienie fotela (jest generalnie ok, choć wolałbym "zejść" niżej), całkiem udany bagażnik (bez problemu weszły mi 4 opony 205/55/16 - wziąłem FULDA Montero może nie jest to jakiś high level, ale CNC więc marudzić nie będę), obsługa klimy jakoś specjalnie mi nie doskwiera - wrzuciłem 21,5 st. automat i nie ma potrzeby wokół niej kręcić).
    Zawias całkiem komfortowo, ale sprężyście, do tego naprawdę całkiem poprawne prowadzenie (choć nie szalałem z prędkościami).
    Mam ciekawy kolor (szary hurricane) - dość nietypowy odcień, który trudno jednoznacznie zaszeregować. W sumie wygląda ciekawie i nawet ładnie
    Czego na pewno będzie mi brakować - lepszego audio..., pewnie parę koników (ale muszę sie po prostu wjezdzić i powinno być lepiej).
    No i przede wszystkim na nowo muszę się przyzwyczaić do diesla - trochę brakuje mi obrotów...

Największy plus w stosunku do oczekiwań - spodziewałem się typowo peżotowskiej skrzyni (czyli trochę mieszania w budyniu), a tymczasem jest naprawdę dobrze (nie jest to poziom Mazdy czy Hondy, ale lepiej niż np. w Oplu) całkiem precyzyjnie i lekko.

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Ogólnie mówiąc nie skaczesz z radości po zakupie nowego auta Ważne żeby na dłuższa metę służył bezawaryjnie i nie denerwował pierdołami na codzień.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto

Domyślnie

skakać z radości bedę jak wezmę kiedyś np. Mustanga :P

jestem zadowolony, ale przejechanie 100 km nie jest jakimś miarodajnym dystansem

wziąłem auto, które dość dobrze znałem - więc niespodzianki nie było

Auto

Domyślnie

piszę sam do siebie, ale co tam :P

pękł pierwszy 1000 km....
    Po pierwszym tankowaniu spalanie wyszło 5,5 l - z czego ok. 60% dystansu to autostrada z prędkością ok. 125-140 km/h

Coraz bardziej mi się podoba ale też wykryłem jedną wadę - za cholerę nie potrafię tak się ułożyc w fotelu, żeby było naprawdę kofmortowo - dzisiaj zrobiłem prawie 700 km i trochę jednak plecy i biodra bolały).

Co mnie najbardziej zaskoczyło na plus to mechanizm zmiany biegów - w końcu Peugeot zrobił to porządnie, naprawdę SZOK

Do tego jest cichy, dla mnie wystarczająco szybki

Średnio dobrze działą android auto - potrafi się rozłączyć (muszę jeszcze obadać w jakich okolicznościach), co jest o tyle dziwne, że na bluetoothie jest ok) - może to tez wina telefonu...

Awatar Rules

Domyślnie

To, że nikt nie odpisuje wcale nie oznacza, że nikt nie czyta

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

dokładnie.

tak btw, jak będzie za wolny, zawsze możesz zrobić chipa jak Driv3r.
    Co do foteli, to w 307 były miękkie jak fotel w salonie, a teraz Pug robi twarde.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów