Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 29 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 281

Wątek: 2 zamiast 1

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ale jemu nie tylko silnik sie popsul

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

lepiej 1,8

odpada znowu z tego słyszałem 2,0 ide

- - - Aktualizacja - - - -

Driv3r - nie przez przypadek Laguny II są takie tanie, co oczywiscie nie oznacza, że wszystkie się rozlatywały

Znam kilka przypadków takich i takich...

Jadę zobaczyć, ale nie ukrywam, że mam wątpliwości

Swoją drogą ostatnio ogladałem takie padliny z cenami pow. 10 tys....lepsze można znaleźć na złomie....

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

2.0 IDE potrzebuje 98 oktanów więc oszczedności z niego żadne, gazu tez nie zamontujesz a i świece droższe itd Zwykły 2.0 albo 1.8 to najlepsze jednostki najmniej problematyczne, nawet 2.0 turbo jest bezawaryjny.

Auto

Domyślnie

http://olx.pl/oferta/renault-laguna-...tml#a85e148ba7

byłem, zobaczyłem, opukałem, sprawdziłem i kupiłem

może będę tego jeszcze żałować, ale za takie pieniądze trudno byłoby znaleźć coś lepszego - przebieg autentyczny - 85000 km, do zrobienia w zasadzie tylko amortyzatory tylne (35% sprawności)

jeden właściciel, auto cały czas serwisowane w ASO, po dużym przeglądzie

nie działa tylko podświetlenie wyświetlacza klimy...

póki co jestem szczęśliwy

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

no to fajno, napisz po ilu km wskazówka w tweety sięgnie dna. Ale to może dopiero już we wrześniu

Domyślnie

Moim zdaniem powinieneś być bardzo zadowolony. 85 tys km to jest niesamowicie mały przebieg jak na taki rocznik i za takie pieniądze. Wcale nie dziwie się, że ją wziąłeś. Jest to sprawdzony zwykły wolnossący motor, może trochę słaby do tej masy, ale przecież nie do wyścigów ją kupiłeś. Będziesz zadowolony czuje to. Tak jak pisałem u mnie w firmie są dwie takie służbowe tylko 1.8 i na prawdę w ogóle się nie psują. Mało tego zakupione zostały dwie kolejne z tym że trójki, a przecież gdyby dwójki dały w kość, o kolejnych lagunach nie byłoby mowy. Życzę miłego śmigania Nawet trochę zazdroszczę, że taką gablotę masz za niespełna 10 tys zł. Pieniądze wyjątkowo małe a samochód pakowny, nierdzewiejący z niezawodnym silnikiem. Z elektryką poradzi sobie każdy dobry elektryk jak coś.

Auto

Domyślnie

dziękuję za słowa wsparcia i otuchy

co do twingo - to może zabrzmi to dziwnie, ale to jest auto do nabijania km - głównie na krótkich dystansach (do 50 km) a Laguna też do codziennej, ale krótkiej jazdy+sporadycznie dłuższe dystanse

Laguna zaliczyła wczoraj/dziś podróż do Krakowa - i się nie popsuła Jechałem "starą" trasą przez Olkusz -na tej trasie przy spokojnej jeździe spalił 6,7l/100 - podobnie jak Yeti także jest ok

demonem dynamiki to Laguna z tym silnikiem nie jest ale do spokojnej bezstresowej jazdy wystarcza

Auto

Domyślnie

Twingo po pierwszym tankowaniu - średnia wyszła 4,6 l/100km - nieźle, choć postaram się zejść niżej

Domyślnie

[QUOTE=AdamS;611487]Twingo po pierwszym tankowaniu - średnia wyszła 4,6 l/100km - nieźle, choć postaram się zejść niżej [/QUOT

Bardzo niskie zużycie paliwa, tylko pozazdrościć. No ale mały diesel w małym aucie no nie może być inaczej
    A jak Laguna?

Auto
    Rower i 20% dobrze trzymającego się włoskiego staruszka

Domyślnie

AdamS, może wrzucisz oba samochody do "Garażu"?

Uprawnienia umieszczania postów