Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: 2015 Hyundai i20

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

http://rajdy.autoklub.pl/news/prezen...-alzenau,58665

Jak się okazuje docelowo WRC będzie jednak na bazie modelu 3 drzwiowego. Mają rozmach, nie powiem. Robią WRC na sezon 2014, później testują nowe WRC na bazie 5 drzwiowej wersji a docelowo wystawią wersję 3 drzwiową
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Domyślnie

Ładny jest w 3d

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Oby Hyundai pomyślał o mocniejszej wersji 3d,konkurencie dla Swifta Sport

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Musze to auto zobaczyc na żywo, bo szczerze powiedziawszy co ujecie to inne proporcje.
    To samo myślałem aż do wczoraj, kiedy nieoczekiwanie natknąłem się na i20 AD 2015 grzecznie stojące na parkingu znanego warszawskiego klubu Harenda. Powiem szczerze, że byłem mocno zaskoczony, bo nawet nie znamy polskiego cennika tego modelu, a ten jak gdyby nigdy nic stał sobie w centrum miasta. W każdym razie samochód prezentuje się nad wyraz dobrze - dynamizm sylwetki aż bije po oczach. Kontrowersyjny tył w rzeczywistości wydaje się bardzo spójny, nawet z - wydawałoby się - niepotrzebnie oklejonym czarną folią słupkiem C. Jednakże to przód jest, w mojej ocenie, najbardziej udaną partią nadwozia tego hatchbacka. Niestety nie miałem okazji zapoznać się z wnętrzem nawet 'przez szybę', bo było już ciemno. Podsumowując, zapowiada się smakowity kąsek w segmencie B. Oby importer nie zepsuł tego zawyżoną ceną

EDIT:

Co ciekawe, auto wygląda na co najmniej o rozmiar większe niż na zdjęciach
    Ostatnio edytowane przez Grap! ; 20-12-2014 o 14:23

Auto
    D-4D

Domyślnie

No właśnie ten najnowsze Hyundaie (np. i10) są po prostu drogie i i20 raczej nie będzie wyjątkiem. A na rabaty nie ma co liczyć (u dealerów wciąż obowiązuje stereotyp, że koreańczyk jest tani, więc po co rabaty), do tego bardzo wysokie koszty utrzymania (drogie przeglądy, części zamienne, nowy czynnik klimatyzacji). Hyundai robi się na premium którym nie jest.

Domyślnie

Ceny są normalne, jak u konkurencji. Po prostu przyjęło się, że Kia, Hyundai powinien być 20% tańszy niż reszta, a tak już nie jest. O rabaty rzeczywiście trudno, co mnie zdziwiło.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cennikowo jak u konkurencji, a w związku z brakiem rabatów są nawet nieco wyższe. Za gorzej wykończone auta (Rio za 45 tys. zł ma w sobie masę twardych plastików), z przeciętnymi silnikami, przeciętną trwałością i wysokimi kosztami serwisu.

Domyślnie

Totalnie ogłupieli, albo zmieniają politykę i będzie dużo łatwiej negocjować. Ale te ceny nawet z 5000zł upustu nie są atrakcyjne, żebym myślał nad zakupem ceny transakcyjne musiałyby pójść z 7000 w dół. Chyba że to auto zmiażdży jakościowo konkurencje, ale ciężko mi w to uwierzyć

Uprawnienia umieszczania postów