Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Co za 10-16tys ?

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie Co za 10-16tys ?

Witam

Przymierzam sie do kupna samochodu w ww. cenie, nie strarszego niz 98rok i silnik powyżej 90 koni. Mam juz killka takich wynalazkow:
    - Opel Astra II
    - Ford Focus
    - Fiat Marea Weekend (powyzej 99)
    - Daewoo Nubira (po face liftingu)

Co polecacie? Jezdze spokojnie, ale ma sie to nadawac do lekkiego przycisniecia od czasu do czasu, ale glownie zalezy mi na niskich kosztach (paliwo, czesci, ubezpieczenie). Moim faworytem jest po pierwsze Astra II, a na drugim miejscu Focus (ale jest troche drogi, niestety...). Aha i zeby do tych 16tu tys. sie zmiescic, ale zeby tez niebyl to jakis rzęch. Co myslicie o tych samochodach (glownie o astrze i focusie), albo ci siami proponujecie?

PS. Wiem ze byl niedawno podobny tamat ale mi chodzi o zupelnie inny typ samochodu

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Daewoo to tylko daewoo i nic tego nie zmieni, podobnie fiat, słaba jakość wykończenia i zero jakiejkolwiek radości z posiadania którejkolwiek z marek. Astra i Focus to już inna liga, znane marki, wysoka jakość i nowoczesna technika. Astra II to już sprawdzony i przecież wciąż produkowany model, ale raczej jako środek transportu niż obiekt pożądania Focus to naprawde świetne auto, niezrównane właściwości jezdne, a stylistyka pierwszych modeli (kierunkowskazy w zderzaku) jest agresywna, ale i elegancka. Moim zdaniem Ford Focus sedan, najlepiej wersja Ghia z silnikiem 1.6 16V, pierwszy model, no i najlepiej bordowy metallic, który z chromami wygląda perfekcyjnie
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Hmmm, Marea może nie, ale polecam Fiata Brava. Piekne auto, w dodatku z doskonałym silnikiem diesla, który ma dobre osiągi, a przy tym niewiele pali.
    jesli nie zalezy Ci na 5 drzwiach, to dobrym wyborem było by Bravo.

oto idealne autko w tej kwocie: link
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Hmm... Trzydzrzwiowki oddpadaja, bo to ma byc samochod rodzinny, wogole to idelalem byloby kombi, a przy obecnych cenach paliwa to nie wiem czy diesel jest dobrym rozwiazaniem, bo niby mniej pali ale zakup drozszy i jak cos sie zwali (wtrysk, turbo, pompa) to te koszty... Glownie mnie interesuja astry i focusy... znalazlem kilka ofert fajnych, moze cos o nich powiecie?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=97771125
    fajna astra, sle czy cena nie jest jakas dziwnie niska?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1061886
    tez bardzo fajna i bogate wyposazenie, warto?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1059728
    ciekawy focus, cena przejdzie... nadaje sie to?

http://boerse.autobild.de/autoswiat_...hp?id=16883183
    wyglada ladnie... dla okazji mozna nagiac cene....

http://www.mobile.de/SIDebyJ91o67bSY...r /> 3486403&
    kolor jest odrazający ale cena nie....

a tak wogole to co sadzicie o automatach w focusie? nalezy sie ich bac? bo jest sporo ciekawych focusow ze stanow, ale maja automaty

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Samochód z USA kupuje się raz - pierwszy i ostatni. Automaty są ok ale jakość znacznie niższa niż wersje europejskie (do tego światła inne niż u nas)
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Awatar sebastian

Domyślnie

ja z wyzej wymienionych samochodow wybralbym focusa. ostanio jezdilem nubira od zanlomego mila 6 lat i prawie 300 000 km na liczniku. strach w aucie panowal podczas tej jazdy. te auto to kompletna ruina, ale zeby nie mowic o autach z takim pzrebiegime moj sasiad ma tez nubire, 5 lat i 60 000 km, i szcerza mowiac to zadnej roznicy pomiedzy tym samochodem z pzrebiegiem 300 tys a 60 tys nie widze. obydwa sa straszne. apropo astry jak trafi sie na dobzre utrzymany model to poprostu super, gozrej jak na jakiegos wraka, wtedy sa same problemy. dlatego tez ja osobiscie wybralbym jak juz wspomnialem focusa, janwiekszy wybor na rynku uzywanych i bardzo duze prawdopodobienstwo trafienia dobrego egzemplarza. pozdrawiam i zycze udanego zakupu
    SUBARU IMPREZA WRX STi

Uprawnienia umieszczania postów