Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 10-12 tys

Awatar Jaro

Domyślnie 10-12 tys

Mam maly dylemt dysponuje niewielkimi zasobami pienieżnymi i zastanawiam sie nad kupnem jakogos pojemnego wygodnego combi do uzytku domowego Zastanawialem sie nad Reanult Laguna z 1995-1997 z silnikiem Diesla (Tylko takie mnie interesuja) Czy mozna prosic o jakies wady czy zalety tego samochodu

To moj pierwszy post wiec przepraszam za jakies niejasnosci jesli jakies wynikneły
    Strach jest tym co Cie niszczy, Zapomnij o nim a zwyciezysz.

Domyślnie

Ja to bym raczej poszedł w strone Passata . Tu masz kilka :
    LINK
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

A moze Fiat Marea Weekend? Troche szajs, ale czesci tanie a jak sie poszuka, szczegolnie w niemczech to mozna nawet 99r za 12000tys znalesc:

Oto co znalezlem w 30 sekund, poszukaj moze sam... :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=98486380

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1055726

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Przed założeniem takiego tematu Radze przejżeć dokładnie Forum, Takich tematów lub podobnych jest mnóstwo w prawie każdym przedziale cenowym. Nie trzeba zakładać nowego.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

wiem ze zawsze wyskakuje z tym samym samochodem ja polecam OPEL VECTRA A td 1.7 dynamiczny silnik moze i sedan ale bagaznik duzy spalanie w cyklu mieszanym w granicach 6-7.5l mój szwagier własnie takiego posieda zapodam fotki jesli ktos chce.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez przemekp14
    wiem ze zawsze wyskakuje z tym samym samochodem ja polecam OPEL VECTRA A td 1.7 dynamiczny silnik moze i sedan ale bagaznik duzy spalanie w cyklu mieszanym w granicach 6-7.5l mój szwagier własnie takiego posieda zapodam fotki jesli ktos chce.
    a drugie 12 tys. wyda na szpachle

Domyślnie

opel vectra a kosztuje około 5-9 tys za 10tys kupi juz wyremontowane auto z niezłym wyposazeniem.

ABS

2x poduszka lub 1x poduszka p

klimatyzacja (rzadkie zjawisko ale zdarzaja sie)

4x elektryczne szyby

elektryczne lusterka

immobilaiser

to sa naprawde dobre autka

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów