Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [S] Citroen Xsara VTS '03 2.0 163 KM

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie [S] Citroen Xsara VTS '03 2.0 163 KM

Citroen Xsara VTS, 2003 rok, 2.0 16V 163 KM

180k przebiegu, w rękach aktualnego właściciela od 2 lat, jako nowa była kupiona w Polsce, w salonie w Lublinie.

Bezwypadkowa. Dwa komplety felg, na lato komplet z P306 na nowiutkich, kupionych w tym sezonie oponach Uniroyal RainSport 3, 195/50 R15. Na zimę oryginalne z VTSa na zimówkach 195/55 R15, w dobrym stanie. Wiosną zamontowałem robiony na zamówienie tłumik końcowy w firmie El-Tec, faktura na 850 zł. Ostatnio robiony pełen serwis klimatyzacji, z regeneracją sprężarki włącznie - ponad 800 zł.

Generalnie nietypowe i ciekawe auto. Szybkie, około 8 sekund do setki (doskonale zaskakuje kierowców nowych BMW) , przyjemnie mruczy (jest głośniej, niż seryjnie, ale nadal na tyle cicho, że jest miło... no chyba że ktoś wyjmie silencer ), silnik w doskonałym stanie, nie bierze nic a nic oleju (wymiany co 10kkm).

Nigdy nie widziała gazu, ale jakby ktoś chciał - to prosty, bardzo trwały i wolnossący silnk, więc z alpagą sobie poradzi.

Z mankamentów - pęknięta przednia szyba, za lusterkiem. To w ogóle nie przeszkadza, bo pęknięcie jest idealnie zasłonięte przez lusterko, no ale - jest. Fotki na priv.

Dla zainteresowanych kontakt z właścicielem:
    Tel: 506 353 303.
    Mail: [email protected]

Cena: 9900 zł, do negocjacji.

Osobiście bardzo polecam to auto - przyjemne prowadzenie w połączeniu z sensownym silnikiem i cichociemnym nadwoziem potrafi mile zaskoczyć innych kierowców.
    #drivetastefully

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

w sumie szkoda, że już kupiłem samochody - bo na pewno byłbym mocno zainteresowany
    auto fajne, z opisu wynika, że w dobrym stania, do tego w rozsądnej także nie powinieneś mieć problemów ze sprzedażą

Auto

Domyślnie

Auto należy do mojego kumpla. Oglądałem i testowałem ją przed zakupem, później również miałem przyjemność kilkukrotnie poprowadzić i z czystym sumieniem mogę polecić ten samochód. Owszem, miewa swoje kaprysy, choć elektronika nie jest aż tak złośliwa jak niektórzy uważają. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Xsara na tle innych francuzów wypada całkiem nieźle. VTS ma silnik znany z 306 GTI, do tego fajnie zestrojony zawias (nie jest to deska, przyjemnie sztywny) - pozwala na dobre prowadzenie w zakrętach. Tyłek jak to w przypadku belki bywa przy nagłym odjęciu gazu w zakręcie lubi sobie wyskoczyć na wakacje, więc trzeba brać na to poprawkę, ale łatwo ten efekt zniwelować kontrą i odpowiednim dawkowaniem gazu.

Po drugie z tego auta można zrobić fajną rajdówkę - silnik jest bardzo dzielny i dużo znosi. Przy odrobinie chęci można wymienić 5-biegową skrzynię na szóstkę znaną z 306 GTi-6, później kubły, klatka... sami wiecie jak to może wciągnąć

No i dla fanów tabelek spalania - nie żłopie hektolitrów wachy. Niska masa robi swoje - w mieście da się spokojnie zamknąć w 10 litrach przy spokojnym użytkowania (9-9,5 litra to realny wynik). W trasie wszystko zależy od prędkości i manipulacji prawą stopą, ale dłuższe wyprawy również nie wyciągną każdego grosza z portfela.
    #drivetastefully

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Jakby była sprzedawana z rok wcześniej ...
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

O Panie, miazga! Nie jestem sobie w stanie wyobrazić fajniejszego auta za dychę. I do tego jeszcze ten konkretny egzemplarz - wg. opisu w dobrym stanie, przede wszystkim bezwypadkowy.
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

ech nie przejeżdża ta landrynka przypadkiem do jutra przez KRK ? np. na fotkę pod nową halą do siatkówki :P

Auto

Domyślnie

Jak jesteś zainteresowany to pisz/dzwoń do właściciela. Warto obejrzeć auto. Nie jest to ideał, bo ma 11 lat i np. kilka elementów wypadałoby odświeżyć (lakier bezbarwny schodzi z lusterek plus ostatnio jakiś wandal zarysował maskę). Za to mechanicznie jest bardzo fajnym okazem. Gdybym miał nadmiar gotówki sam bym wziął, wybebeszył, zapakował klatkę i zrobił z niego zabawkę na TrackDay/KJS
    #drivetastefully

Auto

Domyślnie

Miałem dzisiaj okazję nieco przewietrzyć to auto, przy okazji poczyniłem kilka świeżych zdjęć

#drivetastefully

Domyślnie

Ciekawie wygląda na tych felgach z 306 S16.

Auto

Domyślnie

up!up! aktualne!
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów