Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: 2015 Dacia Lodgy/Dokker Stepway

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    PS te pakiety Stepway dla mnie są kretyńskim pomysłem - to terenowe nigdy nie będzie.
    A pakiety Scout w Skodzie, Cross w VW czy inne jak oceniasz?

WG mnie Stepway robi z Sandero zupełnie inne auto. W przypadku Lodgy faktycznie nie widzę sensu, przynajmniej wizerunkowego. Ale gdyby zwiększono prześwit, czy chociażby wzmocniono zawiechę to jest to gra warta świeczki, bo sa tacy któzy tym autem jeżdżą na wyprawy traktując je jak campera, wszędołaza
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Ryjas no jak mogę oceniać?
    Scout w Skodzie czy Cross w VW z definicji zostawi w terenie Defendera czy Range Rovera

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Myślę, że nie do końca rozumiesz czym te pakiety są Porównując do ubrań to jest to taki bardziej trekingowy outfit. Windshel, buty z goretexem czy inne bajery himalaisty z Ciebie nie zrobią, ale na pewno wygodniej w tym chodzić po górach.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze

Awatar bartecky
    Ostatnio edytowane przez Bochen ; 02-10-2014 o 11:10

Auto
    Renault Megane Scenic I 1.6 8V LPG

Domyślnie

Oba wersje wyglądają dobrze, jest miejsce na rynku dla takich pojazdów. PS Ten niebieskawy kolor chyba ogólnie najlepszy u Dacii
    www.i-moto.pl - moje spojrzenie na motoryzację

"Pojawił się wujek (albo dziadek) z Niemiec i widząc utrapienie młodego mężczyzny podarował mu swojego Golfa (nie bity, jeżdżony tylko w parzyste dni słoneczne). Młodzieniec nie potrafił powstrzymać łez, w końcu wygrał życie. Dziś dumnie spogląda na świat i pewnym krokiem codzienne zmierza do parkingu."

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

zdjęcie na żywo

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Czytałem ostatnio ze w Dacii zastanawiają się nad likwidacją jednego modelu z trójki Logan MCV, Lody, Doker.
    Niby zachodzi kanibalizacja w ramach marki.
    Ja stawiam na Lodgy. Logan jest dłużej na rynku i to tradycyjne kombi, tyle że duże. Doker z kolei jest dostawczy i wersja osobowa jest rozwinięciem oferty. A Lodgy?! No cóż nawet wyniki sprzedaży go nie bronią.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Logan MCV w tej formie jest krótko na rynku. Do pełni szczęścia brakuje w ofercie jakiegoś mocniejszego benzyniaka i niekoniecznie 0,9. Lodgy z kolei jest autem, które ma niby wszystko to co stare MCV, ale nie a tego co ma Doker. Myślę, że Lodgy po liftingu powinno być oferowane tylko w wersji 7 miejscowej z opcjonalną klimą automatyczną. Doker powinien być mimo wszystko trochę lepiej wykończony, a do MCV powinni dać klimę w Ambiance w standardzie, a w opcji w wersji prestiż klimę automatyczną. We wszystkich wersjach za dopłata mogliby dac jeszcze lakierowane zderzaki. Ceny oczywiście na obecnym poziomie plus ew. jakieś 1-2 tys.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

No tak, tylko pytanie czy faktycznie aż 3 różne modele są potrzebne? Przecież można dopracować Dokera w wersji osobowej i... Będzie taniej dla firmy.
    Zobaczymy co przyniesie czas.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Dla mnie w ogóle było dziwne, że zrobili Dokkera i Logdy. Nie dało się zrobić jednego modelu? 7 osobowy samochód z przesuwnymi drzwiami to byłoby lepsze rozwiązanie niż obecne. A i wersja dostawcza byłaby większa. I tak mieliby w ofesie 5/7 os. minivana i kombiaka - brak "kanibalizmu".

Uprawnienia umieszczania postów